Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i jej ogólnopolska rewolucja kobiet

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Przetakiewicz wyruszyła w podróż po Polsce ze swoim projektem „Era nowych kobiet”. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek towarzyszyła Joannie podczas jednego z takich spotkań w Łodzi. Zobaczcie, co tam się działo!

Makro społeczność z mikro społeczności

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie dziewczyny mogą przyjechać do Warszawy się ze mną spotkać. Ale przede wszystkim nie o to tu chodzi. Ja chcę namawiać je do tego, buduję makro społeczność poprzez mikro społeczności w regionach Polski.

-zaznaczyła Joanna Przetakiewicz.

>>> Zobacz też: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swojej miłości i 'związku dojrzałych ludzi'.

Choć Joanna uwielbia wielkomiejskie życie (mieszka na co dzień w Warszawie i Londynie) to jak zdradziła w rozmowie z Basią Pasek, odnajduje się również w małych miejscowościach, gdzie spotyka się z kobietami.

To jest w ogóle więcej pracy niż mi się na początku wydawało. Pracujemy nad tym projektem online 14 godzin a dobę. Nie ma ani jednego dnia, kiedy nie odbyłoby się spotkanie „Ery nowych kobiet w Polsce”.

-dodała liderka ruchu.

>>> Zobacz też: Przetakiewicz: "Kobieta powinna pielęgnować w sobie wdzięk".

Rewolucja szczęścia

Towarzyszyliśmy Joannie w czasie łódzkiego spotkania z kamerą Dzień Dobry TVN. Kiedy Przetakiewicz wchodziła na scenę otrzymała gromkie brawa. Jak sama przyznała, kobiety dają jej energię i siłę do dalszej działalności.

Projekt Joanny „Era nowych kobiet” ma na celu „rewolucję szczęścia” oraz to, by kobiety zaczęły się nawzajem wspierać, szanować i po prostu lubić.

Jestem pod wrażeniem, jak te kobiety sobie pomagają.

-podsumowała wzruszona i szczęśliwa Joanna.

>>> Zobacz też: Przetakiewicz o rozbieranej sesji: "Chciałam coś zamanifestować".

>>>"Złoty stół" Joanny Przetakiewicz<<<

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości