Gwiazdy

Joanna Kurowska wspomina ukochaną siostrę. "Jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma"

Gwiazdy

Wojciech Olszanka/East News

Pod koniec lipca Joanna Kurowska poinformowała o śmierci swojej siostry, Hanny. Aktorka opublikowała wzruszający wpis, w którym przyznała, że wciąż nie może pogodzić się z jej odejściem. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie z wakacji. Joanna w ciepłych słowach wspomniała ostatnie chwile z siostrą.

Joanna Kurowska o śmierci siostry

Joanna i Hanna były do siebie podobne nie tylko wizualnie, ale także rozumiały się bez słów. Aktorka w poście informującym o odejściu siostry podkreśliła, jak wspaniałą i bliską była dla niej osobą. Jeszcze w lipcu odwiedziła siostrę na Kaszubach, gdzie wspólnie spędziły czas. Planowały kolejne spotkanie, jednak nieoczekiwanie aktorka otrzymała smutną wiadomość o jej śmierci. Na Instagramie Joanny Kurowskiej pojawił się kolejny, wzruszający post, w którym wspomina zmarłą siostrę, publikując zdjęcie z ich ostatnich wakacji.

Moje ostatnie zdjęcie z moją ukochaną śp. Siostrą, zrobione miesiąc temu w Karwieńskich błotach. Śmierć i rozstanie, to wszystko co musimy wiedzieć o piekle

- napisała.

Wiersz Ks. Twardowskiego ,"śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" nabiera innego wymiaru, kiedy go doświadczamy ...... miałam to szczęście , że ta miłość i uwaga między nami była. A to , że była wcale nie pomaga ..............Haniu, Zawsze będę Cię kochać i pamiętać.......jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma..... dobrym naiwnością dziecka.....❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- wyznała aktorka.

Słowa wsparcia dla Joanny Kurowskiej

Post Joanny Kurowskiej zebrał mnóstwo komentarzy od obserwujących, którzy oprócz ciepłych słów opisywali także, jak oni poradzili sobie w tak ciężkich chwilach. Wielu pisało z nadzieją, że czas choć trochę wyleczy ranę po śmierci Hanny.

Pani Joasiu czytając Pani posta, serce mi pękło na tysiąc kawałków ?

Wyrazy współczucia. Znaliśmy Hanie bardzo dobrze, była jak to Pani napisała dobra dobrocią. Te słowa wyrażają wszystko

Bardzo mi przykro ? gdybym mogła przejąć choć odrobinę bólu...❤️ przesyłam dobre myśli ?

- czytamy pod zdjęciem.

Rodzina Joanny Kurowskiej

To kolejna ogromna strata dla Joanny Kurowskiej. Sześć lat temu mąż aktorki Grzegorz Świątkiewicz popełnił samobójstwo. W wywiadach nie ukrywała, że było to dla niej naprawdę ciężkie doświadczenie, lecz musiała zachować siłę dla swojej córki, Zofii. Obie bardzo się do siebie zbliżyły i do tej pory łączy je silna więź, o której opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz rozmowę z Joanną Kurowską i jej córką Zofią Świątkiewicz:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości