Gwiazdy

Smutny czas w życiu Millie Bobby Brown. „Nigdy Cię nie zapomnę”

x-news

Gwiazdy

Smutny czas w życiu Millie Bobby Brown. „Nigdy Cię nie zapomnę”

x-news

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Niestety doświadczyła tego Millie Bobbie Brown.  Problemy w życiu młodziutkiej aktorki się skumulowały, a ona musi sobie z nimi poradzić. 16-latka przyznaje, że ma złamane serce.

Millie Bobby Brown przeżywa trudne chwile

Każda strata boli. Szczególnie, jeśli dotyczy kogoś bliskiego. Pupil Dolly towarzyszył Millie Bobby Brown od dzieciństwa. 16-latka pożegnała zwierzaka na Instagramie.

W 2011 roku otrzymaliśmy to błogosławieństwo dla naszej rodziny. 9 lat później stałaś się najlepszym przyjacielem każdego. Twoje przytulanki zawsze były lepsze niż poprzednie, a Twoja lojalność wobec naszej rodziny była nieporównywalna. Mam dziś złamane serce. Byłaś duszą naszej rodziny

- napisała aktorka. 

Jak dodała,  towarzyszyła swojemu ukochanemu psu w momencie odejścia. Myślała o wszystkich chwilach, które razem przeszli.

Nigdy cię nie zapomnę. Nigdy. Wszystkie psy idą do nieba, ponieważ w przeciwieństwie do ludzi psy są z natury dobre, lojalne i miłe. Kocham Cię Dolly Brown. Zawsze będziesz naszym numerem 1

- wyznała Millie.

To nie jedyna zmiana w jej życiu. Niedawno gwiazda rozstała się też z chłopakiem. Nastolatka spotykała się Josephem Robinsonem, a w styczniu 2020 roku potwierdziła, że są w związku. Aktorka i sportowiec już się nie obserwują na Instagramie. Jako przyczynę rozpadu relacji podaje się brak czasu.

Millie Bobby Brown - kim jest?

Millie Bobby Brown to brytyjska aktorka i modelka. Chociaż ma zaledwie 16 lat, może pochwalić się już sporym dorobkiem artystycznym. Grała m.in rolę Jedenastki w serialu „Stranger Things”, za którą została nominowana do Nagrody Emmy w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa w serialu dramatycznym. Wystąpiła także w „Chirurgach” i „Godzilli”.

Zobacz też:

Boston w Gdańsku, czyli odwiedziny na planie serialu „Usta Usta”

Joanna Moro spędza radośnie czas z najmłodszą córeczką. Internautka: "Cały tata"

Wyluzowana Sonia Bohosiewicz cieszy się wakacjami bez diety: "#LeniwaŻona". Aktorka umieściła zabawne zdjęcie

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0