Gwiazdy

Tylko u nas. Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży. Tego nie było na antenie! [wideo]

Gwiazdy

Aktualizacja:

Specjalnie dla Dzień Dobry TVN jurorka Top Model opowiedziała o pierwszych doświadczeniach związanych z macierzyństwem. Gwiazda udzieliła wywiadu Gosi Ohme, w którym opowiedziała o tym, jak się czuje po porodzie. W rozmowie z prowadzącą Dzień Dobry TVN wyznała: " Największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach ja byłam w niebie".

Co dziecko zmieniło w związku?

Narodziny dziecka często sprawiają, że rodzice przewartościowują swoje życie. W życiu Joanny i Duglasa nastąpiło wiele zmian.

Jest stresująco, jest nowa osoba, o którą będziemy musieli się przez całe życie martwić.

Mimo macierzyństwa Joanna Krupa stara się znaleźć też czas dla siebie. Od czasu do czasu pozwala sobie na wyjście i spotkania z koleżankami.

Jak czuje się modelka?

Joanna przyznała, że czasem czuje zmęczenie, ale radość, jaką daje jej córka, rekompensuje wszystko. Modelka powoli wraca już do trybu pracy. Obecnie pracuje nad nowym projektem, który skierowany będzie do mam.

Zdecydowałam, że chce zrobić projekt, gdzie każda kobieta będzie mogła sobie pozwolić na super łóżeczko, czy akcesoria i nie będzie musiała wydawać na to wiele pieniędzy.

- zdradziła Joanna.

Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży

Podczas rozmowy modelka zdradziła, że przytyła ok. 12-15kg. Przez cały czas starała się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Obecnie motywuje się, aby zrzucić kilka kilogramów.

>>> Zobacz też:

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości