Gwiazdy

Joanna Koroniewska w zaskakującej stylizacji ze studniówki. "Nie przebiję tego w Halloween"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pochwaliła się w mediach społecznościowych stylizacją sprzed lat. Nie bez powodu. Aktorka przyznała, że jej stylizacja ze studniówki przebija wszystkie halloweenowe przebrania. Co gwiazda miała na sobie?

Joanna Koroniewska i jej halloweenowe zdjęcie

Joanna Koroniewska to aktorka znana z dystansu do świata i własnej osoby. W czasie, gdy wszyscy wrzucali na instagramowe konta zdjęcia tegorocznych stylizacji halloweeenowych, gwiazda postanowiła podzielić się nieco innym kadrem. Asia opublikowała w sieci fotografię ze studniówki. Jak przyznała, mrocznej stylizacji już chyba nigdy nie będzie w stanie przebić. Czarna koronkowa sukienka, ciężkie buty, natapirowane włosy zrobiły wrażenie.

Tak to JA. Byłam postacią Z Harrego Pottera zanim J.K. Rolling napisała książkę. To fota z MOJEJ STUDNIÓWKI I STYLÓWKA, której sama nie przebiję dziś w #halloween!! Co bardziej przykuwa Waszą uwagę- fryzura, kibić czy jednak BUCIOR?!! Wasze dzieci też kochają Harrego Pottera?! 

Jak Amerykanie świętują Halloween w tym roku?
Jak Amerykanie świętują Halloween w tym roku? Źródło: Dzień Dobry TVN

Joanna Korniewska w sukience ze studniówki

Pod zdjęciem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Fani weszli w interakcje z aktorką i odpowiedzieli na jej pytania. Co najbardziej przykuło ich uwagę? Buty. Jedna z osób zasugerowała nawet, że chętnie je odkupi od aktorki, jeśli tylko jest taka możliwość.

- "Mamusia na medal",  "Bucior, ale chyba teraz takie znowu można na ulicach spotkać", "Masz te buty do sprzedania? BUTY HITEM"- pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości