Gwiazdy

Ewa Chodakowska pokazała metamorfozę swojego ciała: "W życiu nie czułam się lepiej"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Treningi Ewy Chodakowskiej odmieniły życie wielu Polek. W poście na Instagramie kobieta postanowiła pochwalić się, jak z biegiem lat zmieniło się także jej ciało. Ile waży i jak zmieniło się ciało sportsmenki przez 5 lat?

Życie i kariera Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska jest pochodzącą z Sanoka polską trenerką fitness, blogerką i prezenterką telewizyjną oraz osobowością medialną. Z programami treningowymi Chodakowskiej ćwiczy wiele kobiet w Polsce i na świecie. Kobieta ma nawet na koncie rekord Guinessa w największym zorganizowanym otwartym treningu fitness. Prywatnie związana jest z Lefterisem Kavoukisem, którego poznała podczas pobytu w Grecji. Otwarcie wypowiada się o tym, że z mężem nie planują potomstwa.

Kobieta chętnie dzieli się na Instagramie efektami metamorfoz, które podsyłają jej fanki - niektóre efekty są rzeczywiście spektakularne. Tym razem trenerka zaskoczyła jednak fanów, pokazując zdjęcia ilustrujące, jak na przestrzeni lat zmieniło się jej ciało, podając także wymiary.

Zobacz video: Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi

Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi
Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi Źródło: Dzień Dobry TVN

Metamorfoza ciała Ewy Chodakowskiej. Ile waży trenerka?

Chodakowska pokazała, jak zmieniło się jej ciało przez ostatnie 5 lat.

- Pora na moją mini metamorfozę .. Nie planuje zatrzymywać czasu.. Wolę iść z nim za rękę.. Za rękę z czasem i w duchu SELFLOVE.. Za rękę ze ZDROWYM STYLEM ŻYCIA! W życiu nie czułam się lepiej.. i tak! powtarzam tak co roku.. i mam zamiar to powtarzać rok w rok - napisała na Instagramie i zapytała obserwujących, w której wersji ją wolą.

Fani są zachwyceni jej metamorfozą. Jej zdjęcie skomentowała między innymi Klaudia Halejcio: "Mega", Joanna Przetakiewicz: "Ty naprawdę idziesz z czasem na rękę". Fani piszą też: "Ewka dla mnie bez różnicy! Bylebyś ty się dobrze czuła. Od zaraz wracam do ćwiczeń. Ależ mnie zmotywowałaś!" oraz "Ewka będę szczera , po prawej choć ty kobieto zawsze wyglądasz rewelacyjnie ! Sexy laska i tyle".

Na zdjęciu Ewa Chodakowska podała swoje wymiary: w wieku 34 ważyła 52 kg, miała 64 cm w talii, 89 cm w biodrach, 12% tkanki tłuszczowej, a jej wiek metaboliczny wynosił 12 lat. Dziś, czyli w wieku 39 lat, kobieta wazy 55 kg, ma 62 cm w talii, 92 cm w biodrach, 17% tkanki tłuszczowej, a jej wiek metaboliczny nie zmienił się - wciąż wynosi 12 lat.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości