Gwiazdy

Joanna Koroniewska na urlopie jest gotowa na wszystko: "Kobieca intuicja i matczyna zapobiegawczość"

Gwiazdy

TOMASZ URBANEK/East News

Wakacje nad polskim morzem nie zawsze pozwalają cieszyć się piękną pogodą i słońcem, o czym mogła przekonać się Joanna Koroniewska podczas urlopu z rodziną. Na szczęście aktorka stara się być przygotowana na każdą okoliczność. Na swoim instagramowym profilu opowiedziała o tym, co zwykle pakuje do walizki na letnie wyjazdy, zapytała też fanów o ich zwyczaje.

Joanna Koroniewska na Instagramie

Joanna Koroniewska chętnie udziela się w mediach społecznościowych, często prowokując swoich fanów do dyskusji na różne tematy. Jej profil na Instagramie ma już ponad 594 tys. obserwatorów. Za jego pośrednictwem aktorka opowiada o swojej pracy, dzieli się także szczegółami z życia prywatnego. Internauci doceniają otwartość i energiczną naturę aktorki, dlatego z zapałem angażują się w komentowanie publikowanych przez nią treści.

Korzystając z sezonu wakacyjnego, Joanna Koroniewska wybrała się na rodzinne wakacje nad Bałtyk. Razem z mężem i dziećmi od kilku dni wypoczywa w jednej z nadmorskich miejscowości, udowadniając tym samym, że urlop w Polsce może być przyjemny i pełen atrakcji. Gwiazda na bieżąco publikuje w mediach społecznościowych relacje z podróży. Okazuje się, że nawet kapryśna pogoda nie jest w stanie zepsuć aktorce letniego wypoczynku z rodziną.

Joanna Koroniewska na wakacjach - co pakuje do walizki?

Rodzinne wakacje Joanny Koroniewskiej są pełne niespodzianek, także tych związanych z pogodą. Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami, na których zapozowała w dwóch zupełnie odmiennych, wakacyjnych stylizacjach. Pierwsza fotografia wyraźnie wskazuje, że warunki atmosferyczne nad Bałtykiem raczej nie zachęcają do opalania czy kąpieli. Gwiazda pokazała się w grubym wełnianym golfie i nieprzemakalnych butach z wysoką cholewką. Na drugim zdjęciu widzimy ją pozującą w kostiumie kąpielowym i szortach, jednak po jej minie łatwo można wywnioskować, że temperatura na zewnątrz nie sprzyja odsłanianiu ciała.

Bez czego nie ruszacie się na wakacje nad polskim morzem? Bo ja zawsze mam ze sobą komplet ciepłych ciuchów i nieprzemakalnych butów! I mam gdzieś drwiny mojego męża, że zabieram ze sobą ubrania na temperatury od +30 stopni do -20. Życiowe doświadczenia wskazują na to, że ZAWSZE mam rację. To się nazywa kobieca intuicja i matczyna zapobiegawczość!

- napisała w poście Joanna Koroniewska. Kolejnymi słowami udowodniła, że ma do siebie spory dystans i nigdy nie traci poczucia humoru.

Oczywiście wolałabym przez cały urlop paradować tak, jak na drugim zdjęciu, ale później, jak przystało na starszą Panią, będzie leczenie korzonków, gardziołka i innych przypadłości, które niekoniecznie nadają się do publicznego wspominania!

- podsumowała gwiazda, po czym zwróciła się do fanów z pytaniem o to, co oni zwykle zabierają ze sobą na urlop. Internauci chętnie podjęli dyskusję na temat wakacyjnego ekwipunku.

- "Japonki i puchówka obowiązkowo", "W Polsce zawsze trzeba mieć komplet na wszystko i niestety trochę tego jest do pakowania", "Ja w jeden plecak biorę wszystko!", "Ja idę na całość, biorę dużo i jeszcze więcej, od lata po zimę" - pisali fani pod zdjęciami.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości