Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Powrót Grzegorza. Jak zareagują mieszkańcy?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
materiały prasowe
"Hotel Paradise 5". Oliwia
mat. pras. "Hotel Paradise 5". Oliwia i Grzegorz

W "Hotelu Paradise" jak zwykle sporo się dzieje. Niektóre relacje znajdą się na zupełnie innym poziomie. Na rajską wyspę wróci Grzegorz, który ma w hotelu niewyjaśnione sprawy. Jak potoczą się losy mieszkańców?

"Hotel Paradise 5" - emocjonujący 43. odcinek

Niebanalne dzieła na ciałach naszych uczestniczek oceniał Grzegorz, który właśnie wrócił do programu. Jego wybór padł na Marikę. I to właśnie z nią wybrał się na randkę. I takim oto sposobem, Marika wymieniła jednego Grzesia na drugiego. Czy ten związek będzie szansą zarówno dla niego, jak i dla niej?

"Hotel Paradise 5" odc. 41. Emocje przed Rajskim Rozdaniem

"Hotel Paradise 5". Konradowi puściły nerwy
"Hotel Paradise 5". Konradowi puściły nerwy
wideo 2/3

A jak na powrót Grzesia zareagują pozostali mieszkańcy? Jay będzie nieco zmieszany. Po przybyciu swojego starego kumpla do hotelu odniesie dość dziwne wrażenie. Czy słuszne? Może trochę się obawiać jego zemsty, bo w końcu to z jego wybranką tworzy teraz parę. Konfrontacja jest nieunikniona… Tym bardziej, że Grześ nie zamierza już biernie uczestniczyć w życiu hotelu. Sam chce rozdawać karty. Jak mu pójdzie pierwsza partia?

"Hotel Paradise 5" - związki

Związki w "Hotelu Paradise" rozwijają się z prędkością światła i nabierają nowych barw. Sporo zmieniło się między Oliwką i Kubą - wchodzą na wyższy poziom relacji.

U Jaya i Elizy kolejny etap również zbliża się wielkimi krokami. I mimo, że on broni się jak może, to trudno walczyć z silnymi uczuciami. W urodzinową noc Elizy może stać się już całkiem bezbronny…

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz wideo: Grzegorz wrócił do programu. Jakie relacje ma z uczestnikami?

"Hotel Paradise 5"
"Hotel Paradise 5"Grzegorz wrócił do programu. Jakie relacje ma z uczestnikami?
mat. pras.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

Pozostałe wiadomości