Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Finałowy odcinek. Na uczestników czeka ogromna niespodzianka

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Rozmowa Nany i Łukasza z bliskimi
HP4_ODC60_TVN7_FINAL_LUKASZ

Na ten moment czekali wszyscy fani "Hotelu Paradise". Przed nami wielki finał programu. O główną wygraną zawalczą Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Kto z nich stanie ze złotą kulą na ścieżce lojalności? Wygra uczucie czy jednak żądza zgarnięcia 100 tysięcy złotych?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w finałowym odcinku?

Podczas ostatniej Puszki Pandory byli uczestnicy Hotelu wyeliminowali Ingę i Janka. Tuż przed finałem musieli opuścić rajski Zanzibar. W grze zostali już tylko Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Ostatniego dnia pobytu w programie mogli porozmawiać z bliskimi. Rozmowa Łukasza z mamą była bardzo emocjonująca.

- Wiesz, co się dzieje? Dlaczego mam telefon dzisiaj? - zapytał Łukasz. Okazuje się, że mama nie wiedziała, że jej syn dotrwał do samego finału. - Jeszcze nie jestem wolny, jeszcze jestem w Hotelu. Dziś jest finał i ja jestem w finale - dodał.

Mama Łukasza miała też okazję zobaczyć jego partnerkę Nanę. - Wszyscy czekamy na ciebie, każdy trzyma kciuki, szampan już jest w lodówce - powiedziała.

"Hotel Paradise 4". Wielki finał

Emocje sięgną zenitu podczas wielkiego finału "Hotelu Paradise". Powrócą byli uczestnicy programu, by zdecydować, która z dwóch par powinna zwyciężyć. Kto odda głos na Nanę i Łukasza, a kto na Sarę i Michała? Kto z nich cieszy się większą sympatią dawnych mieszkańców Hotelu? I wreszcie - kto stanie na ścieżce lojalności, trzymając złotą kulę? O tym przekonamy się już dziś!

Wielki finał "Hotelu Paradise" 6 grudnia o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki programu dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Wielki finał programu. Wygra uczucie czy pieniądze?

"Hotel Paradise 4". Wielki finał programu. Wygra uczucie czy pieniądze?
"Hotel Paradise 4". Wielki finał programu. Wygra uczucie czy pieniądze?Wszyscy fani programu "Hotel Paradise" czekali na ten moment. Co się wydarzy w wielkim finale? Zobacz wideo.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości