Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Sara nie radzi sobie z emocjami, Kamil powraca na Zanzibar. Kto odpadł z programu?

Gwiazdy

Sara to jedna z tych uczestniczek, która wróciła do "Hotelu Paradise 3", mimo że wcześniej została wyeliminowana z programu. W 49. odcinku okazało się, że przestała radzić sobie z silnymi emocjami, z którymi każdy mieszkaniec hotelu musi się zmierzyć. Dodatkowo, za sprawą decyzji Krzysztofa z programu odpadła jedna z pań, a na Zanzibarze pojawiły się kolejne znane twarze.

"Hotel Paradise 3" odcinek 49. Decyzja Krzysztofa

Na początku odcinka Krzysztof zdecydował, że z programem pożegna się Nathalia . Stwierdził bowiem, że według niego jej związek z Marcinem nie jest prawdziwy i nie ma szans na przetrwanie. To był szok dla pozostałych uczestników.

- Jeżeli to jest ostateczna decyzja Krzysia to chciałbym zamienić swoje miejsce w programie - stwierdził Marcin, który tym samym chciał uratować Nathalię przed odpadnięciem z "Hotelu Paradise 3". Klaudia El Dursi oznajmiła jednak, że nie ma takiej możliwości. Nathalia opuściła program, a Marcin został singlem.

"Hotel Paradise 3" odcinek 49. Załamanie Sary

Sara przechodzi duży kryzys. Zalewa się łzami i nie może się uspokoić. Emocje, jakie się w niej skumulowały, musiały znaleźć ujście. Fatalny nastrój Sary niepokoi uczestników. Co jest powodem jej tak okropnego samopoczucia? Bibi i Maurycy postanawiają z nią porozmawiać. Ta pierwsza oferuje koleżance wsparcie. – Nic nie musisz. To, że się popłaczesz, buduje cię. To jest właśnie siła – zauważyła.

- Jak będę tak dalej działać, to będę bardzo samotna. A ja bardzo boję się samotności – wyznała z kolei Sara.

"Hotel Paradise 3" odcinek 49. Justyna, Kara i Kamil znowu na Zanzibarze

W tym odcinku nie tylko załamanie Sary będzie budziło emocje. "Hotel Paradise 3" nie zna pojęcia "nuda", dlatego na Zanzibarze znowu pojawili się niespodziewani goście.

Klaudia El Dursi spotkała się z Justyną i Karą. Jedna z nich będzie miała szansę na powrót do programu. O tym, która z nich ją otrzyma, zdecyduje… Kamil! Kontrowersyjny artysta poszedł na randkę, na której próbował smakołyków przyrządzonych przez obie dziewczyny.

Justyna zapowiedziała, że czasem jest słodka, a czasem pikantna. Z kolei Kara zauważyła, że dominuje w niej spokój. Z którą z nich Kamil wróci do Hotelu na kilka dni przed finałem?

"Hotel Paradise 3". Kiedy oglądać?

W rajskim hotelu na Zanzibarze trwa niebezpieczna gra, w której stawką są miłość i pieniądze. Cel jest jeden – znaleźć parę i zostać w programie jak najdłużej.

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Hotelu Paradise 3"? Program można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. Odcinki dostępne są także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości