Gwiazdy

Krystian z "Hotelu Paradise 3" ma nową dziewczynę. Wkrótce razem ogłoszą ważną nowinę. "To będzie potężne"

Gwiazdy

Player.pl

Krystian Ferretti wygrał "Hotel Paradise 3", ale nie pozostał w związku z Basią Pędlowską, z którą połączyło go w programie silne uczucie. Teraz okazuje się, że jest w nowym związku. Na dodatek, w rozmowie z dziendobry.tvn.pl zapowiedział, że razem ze swoją dziewczyną planują ogłosić wyjątkową nowinę.

"Hotel Paradise 3". Krystian Ferretti ma nową dziewczynę

Fani "Hotelu Paradise 3" mieli nadzieję, że związek Krystiana i Basi przetrwa po programie. Wiele osób im kibicowało, jednak tuż po finale okazało się, że odległość, jaka ich dzieliła oraz różnice trudne do pogodzenia sprawiły, że postanowili się rozstać.

Basia odnalazła szczęście u boku innego uczestnika "Hotelu Paradise 3", Krzysztofa. Z kolei Krystian postanowił zająć się sobą i realizacją swoich planów biznesowych. Nowe uczucie dopadło jednak i jego. Właśnie potwierdził, że ma nową dziewczynę. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradził też, że razem ze swoją ukochaną jest w trakcie załatwiania ważnej sprawy i gdy to zrobią, opowiedzą swoją historię.

Jesteśmy razem jakoś od połowy maja, ale więcej informacji przekażę wkrótce. Myślę, że warto poczekać, bo to, co ogłosimy będzie naprawdę potężne

– stwierdził Krystian.

Jaki jest ideał kobiety według Krystiana?

Po finale "Hotelu Paradise 3" zapytaliśmy Krystiana, o jakiej kobiecie marzy. - Dziewczyna dla mnie nie może być nudziarą. Musi lubić wychodzić, musi lubić zabawy i towarzystwo. Nie widzi mi się siedzenie w domu. Nie mam dzieci, więc co mam w domu robić. Lubię jak się w związku dzieje. Lubię sport, imprezy, więc chciałbym z nią wychodzić, a nie tylko z kolegami - powiedział nam Krystian.

Kim jest jego nowa wybranka? Co zamierzają razem ogłosić? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz wideo: Jakiej kobiety szuka Krystian Ferretti?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości