Gwiazdy

Zachwycająca Klaudia El Dursi w finale "Hotelu Paradise 3". Jej kreacja przebiła te z poprzednich edycji?

Gwiazdy

TVN7/Player

Klaudia El Dursi, prowadząca program "Hotel Paradise", zawsze olśniewa urodą, ale w finale 3. edycji reality show TVN7 zaprezentowała się wyjątkowo. Jej zapierająca dech w piersiach kreacja wzbudziła zachwyt widzów.

"Hotel Paradise 3". Klaudia El Dursi zachwyciła w finale

Finał "Hotelu Paradise" to emocjonująca chwila. W 3. edycji na rajskiej plaży na Zanzibarze o 100 tys. złotych walczyli Basia i Krystian oraz Bibi i Simon. Obie te pary oraz wszyscy pozostali uczestnicy pojawili się w odświętnych strojach, aby dowiedzieć się, kto wygra.

Wśród nich była także prowadząca – Klaudia El Dursi. Zaprezentowała się w długiej, obcisłej, złotej sukni, odkrywającej jej smukłe ramiona. Z jednej strony dopięta była dodatkowa warstwa różowego, połyskującego materiału, tworzącego tren. Dół sukni zrobiony był z przezroczystego materiału.

Autorką projektu sukni jest Patrycja Kujawa, która - jak wskazuje - zrobiła ją sama od początku do końca. Zajęło jej to ok. trzy tygodnie. - Jestem koszmarnie zmęczona wielkim gabarytem konstrukcji, który tak kocham - napisała na Instagramie projektantka. Trud opłacił się, bo efekt jest zachwycający.

"Hotel Paradise 3". Finałowe kreacje Klaudii El Dursi

Piękna suknia z 3. edycji to niejedyna olśniewająca kreacja Klaudii. W poprzednich sezonach prowadząca program również decydowała się na wyjątkowe stylizacje.

Pierwsza edycja została zakończona przez El Dursi, która wystąpiła w długiej, wąskiej, złotej sukni na jedno ramię. Długi rozporek z jednej strony odsłaniał zgrabne, długie nogi prezenterki.

Z kolei w 2. edycji postawiła na suknię w odcieniach czerwieni w kształcie litery A, która pięknie podkreśliła jej talię. Pochodziła z salonu sukni ślubnych na Balii i na potrzeby programu przeszła pełną metamorfozę - oryginalnie miała długi rękaw i była kilka rozmiarów za duża.

Która z tych kreacji najbardziej przypadła Wam do gustu?

Zobacz wideo: Krystian Ferretti komentuje finał "Hotelu Paradise 3"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości