Gwiazdy

Halle Berry od lat zachwyca stylizacjami na czerwonym dywanie. Zobacz jej najpiękniejsze kreacje

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Halle Berry jest jedną z tych gwiazd, które podczas wielkich wydarzeń prezentują nienaganne stroje i rzadko kiedy zdarzają im się modowe wpadki. Oto najciekawsze kreacje oscarowej aktorki.

Stylizacje Halle Berry

Halle Berry wielokrotnie zachwycała krytyków modowych i swoich fanów stylizacjami, w których pojawiała się na czerwonym dywanie. Jej styl jest połączeniem elegancji oraz nuty szaleństwa. Poza tym aktorka nie boi się podkreślać swojej nienagannej, wysportowanej sylwetki. Najczęściej stawia na kreacje od włoskiego domu mody Versace, chociaż pojawiała się również w ubraniach z metką Zuhair Murad czy Elie Saab.

Oto najciekawsze z jej stylizacji wieczorowych:

Kim jest Halle Berry?

Halle Berry ma 53 lata i jest znaną amerykańską gwiazdą branży filmowej. Widzowie znają ją z produkcji takich jak: „Atlas chmur”, „Kobieta-Kot” czy „Śmierć nadejdzie jutro”. Za swoją rolę w melodramacie „Czekając na wyrok” otrzymała Oscara dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki. Na swoim koncie ma Złoty Glob, Srebrnego Niedźwiedzia czy nagrodę Emmy. W 2003 roku znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia 50 najpiękniejszych osób na świecie, które przygotował magazyn „People”.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości