Gwiazdy

Kylie Jenner jednak nie jest miliarderką? "Forbes" oskarża ją o fałszowanie dokumentów

Gwiazdy

Kylie Jenner - najmłodsza z klanu Kardashianek w marcu 2019 roku została okrzyknięta najmłodszą bogaczką w historii. Rok wcześniej została również bohaterką okładki "Forbesa". Teraz ten sam magazyn zarzucił jej kłamstwa.

Jenner osiągnęła swój finansowy sukces dzięki marce kosmetycznej Kylie Cosmetics, którą założyła w 2015 roku i wypromowała w mediach społecznościowych. W ofercie produktów sprzedawanych przez najmłodszą Kardashiankę są między innymi pomadki, kredki i cienie do oczu oraz róże.

Sprzedaż firmy Kylie Cosmetics

Na początku 2020 roku celebrytka postanowiła jednak sprzedać 51 proc. swoich udziałów gigantowi Coty. Na większościowy pakiet udziałów koncert wydał 600 milionów dolarów. Firma musiała upublicznić niedawno swoją dokumentację, z której wynika, że działalność Jenner jest znacznie mniejsza niż sądzono.

Oskarżenia o oszustwo

Zdaniem dziennikarzy gwiazda fałszowała dokumenty i zeznania podatkowe, aby utrzymać się na pierwszym miejscu rankingu. Jenner zaprzeczyła oskarżeniom.

Myślałam, że 'Forbes' to wiarygodne źródło. Jedyne co widzę to nieudowodnione przypuszczenia. Nigdy nie prosiłam o żaden tytuł ani nie próbowałam kłamać, żeby go zdobyć

- napisała na Twitterze.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości