siostry Kardashian

    siostry Kardashian

    Kasia Kowalczyk po narodzinach syna zaczęła robić mebelki dla dzieci. Mały Franek jest jej inspiracją, modelem i testerem tego, co produkuje. Wśród jej klientów jest m.in. Khloe Kardashian, która zamówiła stoliki i krzesełka do pokoju swojej córeczki. Poznaj historię małego warsztatu stolarskiego, w którym powstają niezwykłe projekty.

    Kylie Jenner to siostra amerykańskiej celebrytki Kim Kardashian, a także nowa idolka nastolatków. 18- latka pomimo swojego młodego wieku, szybko zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem. Tym samym Kylie Jenner zapoczątkowała wśród młodych ludzi nowy trend. Modę na nienaturalnie nabrzmiałe usta. A że wyobraźnia ludzka nie zna granic, fani gwiazdki znaleźli własny sposób na powiększanie ust. Robią to zupełnie za darmo i w warunkach domowych! Jak? Czy stosowana przez nich metoda jest bezpieczna? I jak długo utrzymuje się efekt? Dlaczego w młodych ludziach drzemie tak ogromna chęć upodobnienia się do swoich idoli? Porozmawialiśmy o tym z naszym ekspertem. Gościem Dzień Dobry TVN była psycholog Marta Żysko-Pałuba.

    W Dzień Dobry TVN coś dla młodych mam: Ala Janosz o wyzwaniach, jakimi mogą być codzienne obowiązki - jak sobie z nimi radzi? A potem coś dla tych, którzy właśnie rozpoczęli sezon ślubny - jak się ubrać, żeby się nie przebrać. A także coś dla młodzieży i ich rodziców - dlaczego nasze dzieci marzą o tym, żeby się upodobnić do kogoś innego. Zobaczcie, co robią, żeby wyglądać jak jedna z sióstr Kardashian. Zaczynamy jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.