Gwiazdy

Elsa Pataky uwięziona w samochodzie podczas powodzi. Jak aktorka się z niego wydostała?

Gwiazdy

Elsa Pataky znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Aktorka znana z filmu „Szybcy i wściekli” na zalanej drodze ugrzęzła w samochodzie. Na pomoc ruszył trener jej męża, Chrisa Hemswortha. Zdarzenie wyglądało groźnie, co widać na udostępnionym przez Elsę filmie.

Elsa Pataky ugrzęzła w samochodzie

Żona Chrisa Hemswortha, Elsa Pataky znalazła się w trudnej sytuacji. Aktorka, jadąc zalaną drogą w australijskim mieście Byron Bay, ugrzęzła w samochodzie. Całe zdarzenie nagrała i podzieliła się nim na Instagramie.

Trochę zbyt optymistycznie? Byłam pewna, że potrafię. To mogą zdziałać dwa dni deszczu. O Boże, o Boże, co ja mam zrobić?

– mówiła Elsa.

Na ratunek aktorce przybył trener personalny męża, Luke Zocchi. Pomógł on wyjść kobiecie z samochodu przez okno. Bezpiecznie trafiła na brzeg, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Elsa Pataky – kim jest?

Elsa Pataky to hiszpańska aktorka, która zagrała między innymi w serii filmów „Szybcy i wściekli”. Prywatnie gwiazda od 2010 roku jest żoną Chrisa Hemswortha, znanego z roli Thora w filmach franczyzy Marvel Cinematic Universe. Para doczekała się trójki dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy V-day @elsapatakyconfidential ???

Post udostępniony przez Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Szykują się zmiany w życiu zawodowym Oprah Winfrey. Dziennikarka od 20 lat wydaje swój magazyn dla kobiet. Teraz „O, The Oprah Magazine” zniknie w drukowanej wersji. Ostatni numer trafi do sprzedaży w grudniu.

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości