Gwiazdy

Edyta Pazura zażartowała ze swojego zdjęcia sprzed 13 lat. "Nauczyłam się korzystać z henny do brwi"

Gwiazdy

Edyta Pazura po raz kolejny udowodniła, że ma dystans do siebie. Opublikowała fotografię sprzed 13 lat i zaśmiała się ze swoich brwi. - Chwała temu, co dał nam hennę – komentują rozbawione internautki.

Żona Cezarego Pazury znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie raz udowodniła to w mediach społecznościowych. Wielokrotnie udostępniała fotografie bez upiększających filtrów czy makijażu. Właśnie za taką postawę pokochały ją Polki. W najnowszym wpisie zażartowała z tego, jak wyglądała na początku znajomości z Cezarym Pazurą.

Edyta Pazura żartuje ze swoich brwi

Edyta Pazura udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie zrobione w Chicago 13 lat temu. Na zdjęciu widzimy, jak wtula się w męża. Ona z krótką fryzurą i bardzo jasnymi brwiami. On w zabawnie podwiniętej czapce i ciemnychokularach. Trzeba przyznać, że w 2008 roku prezentowali się inaczej niż obecnie i właśnie z tego faktu zażartowała żona aktora.

Luty 2008 - Chicago. Wiele mi dało te 13 lat. Dzięki losowi nauczyłam się korzystać z henny do brwi i trzymam się tego do dzisiaj

– napisała.

Cezary Pazura komentuje urodę żony

Obok tego postu nie przeszedł obojętnie drugi bohater zdjęcia. - Jaka Ty laska byłaś. Rozumiem swój wybór. Teraz jest jeszcze lepiej. Moje Słońce – napisał Cezary Pazura, który za te słowa zebrał ponad 190 "polubień".

Post rozbawił niejedną internautkę. Kobiety z miejsca zaczęły się solidaryzować z Edytą Pazurą:

  • "Oj tak. Chwała temu, co dał nam hennę",
  • "Bo my kobiety jesteśmy jak wino",
  • "Henna do brwi ważna rzecz",
  • "Lubię panią za dystans do siebie"

- komentowały.

Fani Cezarego Pazury porównali go do z kolei do filmowego Jerzego Kilera, którego zresztą grał. Nie zabrakło też miłych słów w kierunku małżeństwa: "Ale wy jesteście uroczą parą", "Taka miłość się nie zdarza", "To, że macie Państwo siebie, to coś pięknego, magicznego i nikt, i nic, żadna siła nie jest w stanie Was rozdzielić! To widać na każdym kroku".

Internauci od lat darzą małżeństwo wielką sympatią. Pazurowie udowadniają bowiem, że w miłości wiek nie gra roli. Przypomnijmy, że w Dzień Dobry TVN zdradzili swój przepis na związek. - Co wieczór siadamy przy kuchennym stole, jak już dzieci idą spać i po prostu rozmawiamy ze sobą. Wydawałoby się, że to jest coś prostego, ale to nas buduje – mówiła wówczas Edyta Pazura. Więcej na ten temat tutaj:

Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Zobacz także:

Oscary 2021. Viola Davis, Anthony Hopkins i Gary Oldman wśród nominowanych. Kto jeszcze? Zobacz pełną listę

Anita Werner rok temu nie lubiła biegać. Dziś ma za sobą półmaraton

Agnieszka Woźniak-Starak przymierza się do sadzenia warzyw. Swoją wiedzą w tym temacie zaskoczył ją Mateusz Hładki

Zobacz wideo: Cezary Pazura od 5 lat prowadzi kanał na YouTube: Dostałem już trzy Oscary od moich fanów

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości