Dagmara z "Królowych życia" zdradziła, kto dba o jej egipski biznes, gdy ona jest w Polsce. "Tam wszystko jest inne"

KROLOWE_KAZMIERSKA
Dagmara Kaźmierska to jedna z ulubionych bohaterek programu "Królowe życia". Niedawno postanowiła rozwinąć swój własny biznes w Egipcie, wciąż jednak nie przeprowadziła się tam na stałe. Kto pilnuje jej interesów, gdy Dagmara jest w Polsce? Co zobaczymy w nowym sezonie show TTV i jak wyglądają relacje "Królowych życia"?

Dagmara Kaźmierska prowadzi biznes w Egipcie

Udział w programie "Królowe życia" dał jej popularność i sprawił, że pojawiły się przed nią nowe możliwości. Dagmara Kaźmierska korzysta ze swojego dobrego czasu i nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno kupiła łódź wycieczkową w Egipcie, gdzie prowadzi swój biznes turystyczny. Sporo czasu wciąż spędza jednak w Polsce, gdzie kręcone są kolejne odcinki programu TTV. Czy nie martwi się wtedy o to, co dzieje się z jej interesami?

- Łódź kupiłam z moim przyjacielem i wspólnikiem. To jest Niemiec, Mark - mąż mojej przyjaciółki. Kiedy ja tu (w Polsce - red.) jestem, w ogóle nie muszę się martwić, ponieważ Mark wszystkim zawiaduje, o wszystko się troszczy, organizuje rejsy dla ludzi, martwi się o wszystko, co jest związane z tą łodzią - zdradziła "Królowa życia" i dodała: - Inaczej byłoby ciężko, bo to przecież Afryka. (...) Jest to kawał drogi, inny język, inna kultura, zupełnie inne przepisy, wszystko jest tam inne.

Nowy sezon "Królowych życia". Jakie relacje mają bohaterki?

Dzięki temu, że w prowadzeniu interesu w Egipcie pomaga Mark, Dagmary Kaźmierskiej nie zabrakło w nowym sezonie "Królowych życia". Ponownie towarzyszymy jej w różnych momentach życia - zarówno tych wesołych, jak i smutnych. - Nie tylko radość będzie w tym sezonie - podkreśliła Dagmara.

Wielu widzów zastanawia się też, czy poszczególne bohaterki "Królowych życia" znają się osobiście. - Nasze relacje są bardzo dobre. Jesteśmy jak rodzina, gramy do jednej bramki. Nie sposób mieć złe relacje, jeżeli mamy wspólny projekt. Oczywiście, nie spotykamy się na kawce co drugi dzień, ale z niektórymi uczestnikami jesteśmy na telefonach, widujemy się przy różnych okazjach, zawsze są dobre emocje, uśmiech i miłe słowo - powiedziała Kaźmierska.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości