Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan otwiera nowy rozdział w swoim życiu. "Nie bójcie się zmian!"

Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan, polska aktorka
Tomasz Urbanek/East News

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w sieci kilka uroczych zdjęć z synkiem Heniem. To, co przykuło jednak uwagę fanów, to tajemniczy opis. "Nowy rozdział. Nie bójcie się zmian". Co aktorka miała na myśli? W komentarzach rozpoczęła się dyskusja.

Barbara Kurdej-Szatan zapowiada nowy rozdział

Basia Kurdej-Szatan to aktorka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazda nie tylko chwali się zawodowymi sukcesami, ale także dzieli się życiem prywatnymi i osobistymi nowinkami. Niedawno na Instagramie opublikowała serię zdjęć ze swoim synkiem Heniem. Trzeba przyznać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach i wyglądem coraz bardziej przypomina mamę. Uwagę fanów zwróciły nie tylko zdjęcia, ale także tajemniczy opis.

Nowy rozdział, nie bójcie się zmian! Są zazwyczaj na lepsze

– czytamy pod fotografiami.

W komentarzach rozpoczęła się dyskusja. Co aktorka miała na myśli? Internauci spekulowali na różne sposoby, wymyślając coraz to nowsze pomysły. Jedną z najbardziej prawdopodobnych opcji jest przeprowadzka do nowego mieszkania. Aktorka już jakiś czas temu wspominała, że dom za miastem zamierza zamienić na luksusowy apartament w centrum Warszawy. W sieci chwaliła się nawet zdjęciami z trwającego remontu.

Barbara Kurdej-Szatan – nowe mieszkanie

Nowe luksusowe mieszkanie Basi Kurdej-Szatan znajduje się na warszawskiej Woli. Apartament ma ponoć 170 m2 i mieści trzy sypialnie. Co więcej, do posiadłości przynależy także taras o powierzchni 200 m2, z którego rozpościera się widok na całe miasto.

Czy tajemnicze zdjęcie Basi oznacza, że jej rodzina wprowadza się już na nowe włości?

- Czy to już ten dzień? – zapytała jedna z fanek, a Basia pospieszyła z odpowiedzią. Aktorka zdradziła, że "jeszcze chwila".

Zobacz wideo: Koroniewska i Mucha o zaletach Basi Kurdej-Szatan. "To jest pierwsza osoba, którą znam, która nigdy nie ocenia innych i jest niesamowicie dobra dla wszystkich"

Zobacz także:

Uczestniczki "40 kontra 20" o miłości po 40-tce. "Kobietom ciągle czegoś nie wolno albo wolno nie w tym wieku"

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie. "Moja decyzja o ślubie była przemyślana"

Monika Mrozowska wyruszyła w samotną podróż z dziećmi. "Czuję się przynajmniej jak jakiś superbohater"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości