Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan pokazała biust przed i po karmieniu piersią. "Dobrze, że chociaż to uwieczniłam"

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan spełnia się jako mama dwóch pociech. Aktorka niejednokrotnie zapewniała, że pragnie dla nich wszystkiego, co najlepsze. Dlatego m.in. wielokrotnie mówiła o karmieniu piersią. W swoim najnowszym wpisie gwiazda podjęła temat zmieniającego się rozmiaru biustu w tym procesie. Zdjęcia robią wrażenie.

Barbara Kurdej-Szatan - dzieci

Barbara Kurdej-Szatan nie tylko znana jest z wielkiego ekranu, seriali oraz desek teatrów. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Nie tylko chwali się tam zawodowymi sukcesami, ale także dzieli się życiem prywatnymi i osobistymi nowinkami.

Aktorka po raz pierwszy została mamą 9 lat temu , czyli w wieku 27 lat. Na świat przyszła wówczas Hania. Niespełna rok temu aktorka i jej mąż przywitali na świecie drugie dziecko - synka Henia.

Barbara Kurdej-Szatan - karmienie piersią

Gwiazda często porusza w sieci tematy związane z macierzyństwem. Jednym z nich jest karmienie piersią. W ostatnim wpisie Barbara Kurdej-Szatan porównała swój biust z czasu, kiedy karmiła swoje dziecko i z momentu, w którym przestała to robić.

- Było karmionko, nie ma karmionka - czytamy pod zdjęciami.

Post aktorki cieszy się w sieci ogromnym zainteresowaniem. W komentarzach czytamy:

- "Szkoda, że natura daje nam na chwilę, a potem zabiera ale i tak pięknie wyglądasz".

Dobrze, że chociaż to uwieczniłam i mam pamiątkę

- odpowiedziała Kurdej-Szatan.

- "No cóż, uroki karmienia piersią. Mam to samo. Ale nie ważne to jest, ważne, że nasze dzieciątka mają to, co najlepsze i najzdrowsze " - zauważyła jedna z fanek.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Wymarzona rola Basi Kurdej-Szatan? "Bardzo tęsknię za klasyką, za Szekspirem"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości