Gwiazdy

Romantyczny kadr Lewandowskich. "Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie"

Gwiazdy

Foto Olimpik/x-news

Anna Lewandowska udostępniła na swoim Instagramie selfie z mężem. To dość rzadki widok, bo zazwyczaj towarzyszą im córki - Lara i Klara. Trenerka wyjawiła, że w końcu mieli z Robertem czas tylko dla siebie. Jak go wykorzystali?

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Internauci nie tylko na bieżąco śledzą karierę sportowców, ale przede wszystkim są ciekawi, jak wygląda życie prywatne małżeństwa, które dzielnie łączy obowiązki zawodowe z wychowywaniem dwóch córek – Klary i Lary. Jest tylko jedno "ale", jak większość rodziców mają dla siebie bardzo mało czasu.

Anna Lewandowska o wspólnych chwilach z mężem Robertem Lewandowskim

W przypadku Ani i Roberta czas spędzony tylko we dwoje jest na wagę złota. Lewandowskim w końcu udało się "wyrwać" tę chwilę, o czym trenerka poinformowała na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie z knajpki.

- Dwa dni tylko we dwoje. Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie. Praca, obowiązki, dwójka małych dzieci, pandemia... Po tych dwóch dniach doszliśmy do wniosku, że czas płynie jakby wolniej, a wieczorem przy lampce wina... przeglądaliśmy zdjęcia dzieci. Klasyk, prawda? Też tak macie? – zapytała sportsmenka.

Czas we dwoje

Rodzice w stu procentach zgodzili się ze słowami Ani Lewandowskiej, że nie da się zapomnieć o dzieciach podczas romantycznych chwil:

  • "Rodzice chyba już tak mają";
  • "Dokładnie. Z jednej strony człowiek marzy, by odpocząć bez dzieci a jak już jest bez nich, to tęsknota się załącza";
  • "My od siedmiu lat czas tylko we dwoje mamy po 20-stej i wtedy też zazwyczaj rozmowy toczą się o dzieciach i oglądamy zdjęcia".

Post skomentowała także nasza prowadząca Paulina Krupińska : - Czas na wagę złota.

Zobacz także:

Dumna Basia Kurdej-Szatan świętuje sukces i urodziny córki: "Moje Słonko ma swój wielki dzień"

Monika Dryl, Ada Fijał, Monika Mrozowska o przekroczeniu czterdziestki. "Była czymś uwalniającym, przyszedł luz"

"Tokio. Cena sukcesu" - autorski cykl Anity Werner. "To nie jest program o sporcie, to program o ludziach"

Zobacz wideo: Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości