Gwiazdy

Ola Żebrowska o pamiątce po ciąży: "Nieplanowane, ale da się polubić"

Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska

Ola Żebrowska w sierpniu powitała na świecie trzecie dziecko. Szczęśliwa mama na Instagramie chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami z małym Feliksem. Wśród nich nie brakuje postów ukazujących zwykłą codzienność i mniej radosne aspekty macierzyństwa.

Aleksandra i Michał Żebrowscy – trzecie dziecko

Aleksandra i Michał od lat tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w 2009 roku. Rok później na świecie pojawił się pierwszy syn Franciszek, a trzy lata później rodzina powiększyła się o małego Henryka. W 2020 roku Aleksandra ponownie ogłosiła dobrą nowinę. Tym razem żona Michała Żebrowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie typowej ciążowej zachcianki - talerza pełnego kanapek z musztardą i kiszonymi ogórkami. Po długich oczekiwaniach w sierpniu na świecie pojawił się Feliks.

Obecnie spełniona mama dzieli się w mediach społecznościowych domową codziennością. Jednak pokazuje nie tylko pozytywne aspekty macierzyństwa. Aleksandra z dystansem i ogromnym poczuciem humoru obrazuje problemy pojawiające się na drodze rodziców. Niedawno Ola opublikowała nowy post, na którym pokazała sporych rozmiarów bliznę po cesarskim cięciu.

Nieplanowane, ale da się polubić. Cięcie, nie dziecko

- napisała żartobliwie Ola.

Fani komentują nowy post

Szczerość Aleksandry i bijące od niej autentyczne rodzinne ciepło już dawno pokochali wszyscy fani. Internauci i tym razem docenili odwagę i niezwykłe poczucie humoru Oli. Pod nowym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy nawiązujących do poporodowych blizn. Kobiety z chęcią opowiadały swoje historie i dzieliły się przeżyciami. Jak się okazuje, zaakceptowanie zmian pojawiających się na ciele kobiety po porodzie wcale nie jest takie łatwe.

- Mam potrójną. Za pierwszym razem przepłakaną, za drugim zrozumianą, za trzecim dumną. Dopiero za trzecim poczułam własną siłę, a nie niemoc. Ściskam najmocniej – napisała fanka.

Zobacz także:

20-latek zabił partnerkę i uciekł z niemowlęciem. Trwa obława

Włoski kołnierzyk – co to takiego?

Shakira zachwyca formą w nowym teledysku. Fani: "Wygląda młodziej niż dziewczyny w moim liceum"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości