Gwiazdy

Aleksandra Popławska kąpie się nago w jeziorze. "Skok w bok na fali radości"

Gwiazdy

Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska tegoroczny urlop postanowiła spędzić w Polsce. Do sieci wrzuciła nagranie, na którym zupełnie naga kąpie się w jeziorze. W komentarzach nie sposób nie zauważyć ekscytacji fanów, zarówno wyborem miejsca na wypoczynek, jak i piękną sylwetką aktorki.

Aleksandra Popławska - praca

Aktorka ma za sobą wyjątkowo pracowity czas. Wszystko za sprawą zdjęć do serialu "Szadź". Popławska gra w nim panią komisarz Agnieszkę Polkowską. Policjantka stara się złapać Piotra Wolnickiego, seryjnego mordercę, w którego postać wciela się Maciej Stuhr.

Na platformie Player.pl można już oglądać drugi sezon produkcji. Co ciekawe, jego fabuła - w przeciwieństwie do pierwszej serii - nie ma literackiego pierwowzoru. - Scenariusz jest bardzo dobrze napisany. Moim zdaniem ta seria jest równie dobra, a nawet lepsza niż pierwsza - mówiła w Dzień Dobry TVN aktorka.

Aleksandra Popławska - urlop w Polsce

Po intensywnej pracy, gwiazda wybrała się na zasłużony urlop. Ku zaskoczeniu fanów, postawiła na wakacje w Polsce i spędza czas na ukochanych Mazurach.

Furorę w sieci robi jej filmik z kąpieli w jeziorze. Widać, że Popławska postanowiła zbliżyć się do natury jeszcze bardziej.

- Skok w bok na fali radości - czytamy we wpisie.

Fani nie kryli entuzjazmu po zobaczeniu gwiazdy w takiej odsłonie. W komentarzach czytamy:

- "Pięknie! Nidzkie kocham, i wspaniałe jest to, że nadal można tam znaleźć ciche i puste miejsca. Mam swoje z podobnym landszafcikiem...".

- "Chyba najpiękniejszy widok na świecie, jaki widziałem. W sensie nie samo jezioro. Tylko naga Popławska w jeziorze, a w tle natura ".

- "Ależ tam ładnie".

Aktorka odniosła się do tego, że w miejscu, w którym przebywa jest bardzo mało osób. - Mało ludzi. Wszyscy zapewne na Zanzibarze - zażartowała Popławska.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Aleksandra Popławska o swojej roli w serialu "Szadź": Moim zadaniem ta seria jest równie dobra, a nawet lepsza niż pierwsza

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości