Gwiazdy

Ola Kwaśniewska dziękuje za wsparcie. "Miło, że ten powrót cieszy kogoś poza mną"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Mateusz Grochocki/East News

Ola Kwaśniewska już wkrótce pojawi się w roli prowadzącej reaktywowanego "Miasta kobiet". Jej powrót przed kamerę ucieszył nie tylko samą zainteresowaną, ale również jej fanów. Nowa gospodyni podziękowała swoim obserwatorom za wsparcie.

Ola Kwaśniewska wraca do telewizji

Po latach przerwy od show biznesu Aleksandra Kwaśniewska powraca w wielkim stylu przed kamerę. Już wkrótce razem z Marzeną Rogalską oraz trzecią tajemniczą partnerką, której nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione, zaproszą widzów TVN Style do "Miasta Kobiet". Powrót dziennikarki wzbudził entuzjazm jej obserwatorów, którym postanowiła podziękować na swoim instagramowym profilu.

- Kochani! Ogromnie dziękuję za wszystkie wiadomości - napisała gwiazda. Jest mi niezwykle miło, że ten mój telewizyjny powrót cieszy kogoś poza mną. Do zobaczenia od września w TVN Style - dodała.

Pod postem pojawiły się liczne gratulacje. Entuzjazmu z powrotu Aleksandry na wizję nie ukrywali zarówno znani znajomi gwiazdy jak i fani obserwujący jej poczynania w sieci: "Ja również się cieszę, że pani wraca, świetna decyzja", "Brawo, czekam z niecierpliwością", "Klasa, humor i ogromna kultura" - pisali wielbiciele nowej prowadzącej.

"Miasto Kobiet" znów w TVN Style

Decyzją o powrocie do świata telewizji Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się w studiu Dzień Dobry Wakacje. Jak sama przyznała, nie planowała powrotu do dziennikarstwa, jednak możliwość poprowadzenia wyjątkowego programu była dla niej propozycją nie do odrzucenia.

- Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam - wyznałam.- Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia – podkreśliła Ola.

Aleksandra Kwaśniewska swoją przygodę z mediami rozpoczęła w 2006 roku, pojawiając się na parkiecie "Tańca z gwiazdami", gdzie urok i sympatia widzów zaprowadziła ją aż do finału, w którym ostatecznie zajęła 2. miejsce. Wkrótce też została reporterką programu Dzień Dobry TVN.

Premierowy odcinek "Miasta Kobiet" będzie można zobaczyć na antenie na antenie TVN już w sobotę, 4 września o godz. 16:00. Kolejne emisje od niedzieli, 5 września o godz. 12:30 i 22:15 w TVN Style.

Zobacz wideo: Aleksandra Kwaśniewska w "Mieście Kobiet". "To była propozycja nie do odrzucenia"

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości