Gwiazdy

Agnieszka Chylińska znowu zaszalała z fryzurą. Jaki kolor włosów wybrała tym razem?

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła już fanów do swoich metamorfoz. Trudno jednak przejść obojętnie obok tak wyrazistych zmian. Na głowie piosenkarki znów zagościła nowa fryzura. Fani wyraźnie dali znać o swojej ekscytacji w komentarzach.

Agnieszka Chylińska - fryzura

Wokalistka od lat bawi się wizerunkiem i eksperymentuje ze swoim wyglądem. Oprócz rozmaitych tatuaży, uwagę zwraca co rusz inna fryzura Agnieszki. Jeszcze do niedawna mogliśmy podziwiać ją w różowych, zielonych, czy niebieskich włosach. Pamiętamy także czas, kiedy na jej głowie zagościły dredy.

Tym razem gwiazda postawiła na żółty odcień farby. Zmianą pochwaliła się w mediach społecznościowych.

- Młody jęczmień - napisała artystka.

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej wyjątkowo rozemocjonowała fanów. W komentarzach czytamy: "Co byś nie miała na głowie, zawsze piękna", "W imię zasady, nigdy taka sama, zawsze piękna. Piękna stylizacja, zawsze warto próbować odważnie zmieniać fryzurę, bo kiedy, jak nie teraz? ", "Nieprzewidywalna. I za to Cię uwielbiam".

Agnieszka Chylińska o "Mam Talent!"

"Mam Talent!" powraca po roku przerwy. Produkcję popularnego show wstrzymano z powodu pandemii. W 13. edycji w składzie jury, obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, zasiądzie znany tancerz i choreograf Jan Kliment. Wokalistka tęskniła za nagraniami do programu.

- Ten rok dał nam taką ogromną tęsknotę za programem. Nie ma co kryć, w moim kalendarzu to zawsze była wartość stała. Wyjeżdżało się na castingi, tym się żyło, potem były live'y. Tak naprawdę zaabsorbowanie tym programem, zaangażowanie w ludzi, trzymanie za nich kciuków, gdy przygotowują się do live'ów, adrenalina z tym związana, to była nieodzowna część. Rzeczywiście gdzieś tego zabrakło, człowiek za tym tęsknił, bo to ważny i serdeczny program - mówiła Agnieszka Chylińska w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Mam Talent!" powraca po roku przerwy. Agnieszka Chylińska zdradziła jak pracuje jej się z Jankiem Klimentem

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości