Gwiazdy

Agnieszka Chylińska zapowiada zmiany w nowym poście na Instagramie. O co chodzi?

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zapowiada że zamierza dokonać w życiu wolty. Miedzy wierszami gwiazda daje do zrozumienia: to odważna decyzja. Wprost pisze o tym, że do zwrotu szykowała się długo. Czego dotyczą zmiany, które mają się wydarzyć?

Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci, Ryszarda, Estery i Krystyny. Artystka, która rzadko wypowiada się w sprawach dotyczących prywatnego życia, ostatnio w mediach społecznościowych zabrała głos na temat macierzyństwa.

Zmiany w życiu Agnieszki Chylińskiej

W nowym wpisie na Instagramie Agnieszka Chylińska opisuje zmiany, jakie zachodzą w jej życiu.

Dla mnie zmiany były zawsze obietnicą nowego zwrotu akcji, szansą na nową drogę, gdy dotychczasową znało się na pamięć. Bałam się, ale moja ciekawość i chęć spróbowania czegoś nowego - a przede wszystkim bunt na postawę, gdzie odcina się kupony od tego, co już się w życiu osiągnęło, zawsze były silniejsze od strachu

– pisze gwiazda. – Cieszę się, że w tych pokręconych czasach, gdy zaczęłam układać swój świat po raz kolejny od fundamentów, spotkałam na swojej drodze ludzi, którzy w mig pojęli fakt, że dla mnie generalne porządki, zmiany i towarzyszący im bunt na wszystko, co utrudnia, blokuje i zniechęca do tego, by zadbać o swoje poczucie szczęścia i spełnienia w pracy... ale też tak po prostu w życiu, są esencją mojej twórczości i moją dewizą życiową. (...) Gdy zaczynamy dbać o siebie bez strachu, że ktoś nas natychmiast za to surowo oceni, okazuje się, że los natychmiast stawia nam na drodze ludzi, którzy nas doceniają, szanują i których inspirujemy tym, jacy jesteśmy gdy JESTEŚMY SOBĄ.– dodaje.

Jakiej zmiany w życiu chce dokonać Agnieszka Chylińska?

Na podstawie hashtagów, które gwiazda zamieściła pod postem, można snuć domysły, że chodzi o zmiany zawodowe. Agnieszka oznaczyła bowiem swoją agencję, dom produkcyjny, fotografa i reżysera jej teledysków. Agnieszka nie daje jednak wskazówek, jak należy interpretować jej wpis.

Jak fani zareagowali na jej zaskakującą wiadomość?

  • "Piękne i ważne słowa. Trzeba stawiać na siebie i swój komfort psychiczny"
  • "Strach odbiera marzenia ale ich realizacja zmienia życie dlatego warto walczyć .powodzenia"
  • "Duże brawa. Szanuję takie podejście do życia, strach - strachem, ale trzeba brać to życie w SWOJE ręce i wg SWOJEGO poczucia zadowolenia. Czekam na efekty"

– czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska napisała nową książkę dla dzieci

Zobacz także:

Sentymentalna podróż Renaty Dancewicz. "Jadłam na kredyt, bo nie miałam pieniędzy"

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

"Top Model". Anna Szczepańska otrzymała Srebrny Bilet. Wiemy, czym ujęła Michała Piróga

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości