Wielu właścicieli traktuje swoje czworonogi jak członków rodziny, zaspokajając wszystkie potrzeby i kaprysy swoich pupili. Niestety, niektóre przejawy miłości mogą być opłakane w skutkach, np. karmienie psa potrawami ze stołu. Warto pamiętać, że pies ma zupełnie inne potrzeby żywieniowe niż człowiek. Produkty, które są odpowiednie dla nas, naszemu pupilowi mogą bardzo zaszkodzić. Sprawdź, czego nie mogą jeść psy i jakie skutki mogą wywołać w ich organizmie szkodliwe produkty!

  Odpowiednia dieta kota jest ważna, aby zapewnić mu zdrowie i dobre samopoczucie. Produkty takie jak czekolada, szpinak, cebula nie tylko szkodzą zwierzęciu, ale są dla niego wręcz trujące. Kota nie należy również karmić resztkami z obiadu, a także podawać mu surowej wieprzowiny, od której pupil może zarazić się wirusem wywołującym wściekliznę rzekomą.

  ARTYKUŁ SPONSOROWANY. Ubezpieczenie nieruchomości leży w podstawowym interesie każdego właściciela mieszkania. Ubezpieczenie domu daje nam gwarancję i poczucie bezpieczeństwa, że w przypadku zniszczenia otrzymamy pieniądze, które pozwolą nam na naprawę zniszczeń bądź jego odbudowę.

  Pomorze to kraina zamieszkiwana przez wiele wspaniałych zwierząt. Opowiedział o nich dziennikarz Adam Wajrak, od lat zaangażowany w tematykę ochrony przyrodę. Z kamerami Dzień Dobry Wakacje spotkaliśmy go na festiwalu Literacki Sopot.

  O dzikich koniach, które wciąż jeszcze można spotkać w Polsce opowiedział w Dzień Dobry TVN - "Marcin z lasu" czyli Marcin Kostrzyński. Gdzie można je spotkać i czym charakteryzuje się ta rasa koni?

  Aby dom nieustannie pięknie pachniał, warto w kilku miejscach umieścić lawendowe woreczki. To doskonały sposób nie tylko na odświeżenie mieszkania, ale również na stworzenie przyjemnego nastroju. Sprawdź, jak wykonać pachnące saszetki z lawendą.

  Wysoka temperatura w Polsce sprzyja ptakom, które gniazdują w naszym kraju. Dzięki temu mogą opóźnić swój lot w cieplejsze rejony świata. W naszym programie zgłębiliśmy ten temat w rozmowie z Dawidem Myśliwcem, popularyzatorem nauki, który prowadzi własny kanał "Uwaga! Naukowy bełkot".

  Kasia Kowalczyk po narodzinach syna zaczęła robić mebelki dla dzieci. Mały Franek jest jej inspiracją, modelem i testerem tego, co produkuje. Wśród jej klientów jest m.in. Khloe Kardashian, która zamówiła stoliki i krzesełka do pokoju swojej córeczki. Poznaj historię małego warsztatu stolarskiego, w którym powstają niezwykłe projekty.

  Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz - głosi znane przysłowie i trudno się z nim nie zgodzić. Nie od dziś wiadomo, że to, na czym śpimy, jest bardzo ważne dla zdrowia. By sen był przyjemny i zrelaksował nas po ciężkim dniu, warto wybrać łóżko z odpowiednim stelażem i materacem. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy ich zakupie? Kilku rad udzieliła nam Ewa Mierzejewska, ekspertka od urządzania wnętrz.

  Chociaż lato powoli dobiega końca, mamy jeszcze okazję zabawić się w ogrodnika. Co powiecie na łąkę kwietną? Zasiana w ogrodzie czy na balkonie pozwoli nam już w maju przyszłego roku cieszyć oko pięknymi kwiatami. To co, siejemy?

  W ogrodach, na działkach, a nawet na balkonach sierpień kusi nas wspaniale dojrzewającymi warzywami i pięknie kwitnącymi kwiatami. Prowadzący cykl "Co z tego wyrośnie?" Łukasz Skop poszukał trochę mniej oczywistych roślin jadalnych, które ukrywają się w trawie, tuż przy samej ziemi. Zobacz, co znalazł.