Gwiazdy

Paweł Małaszyński uczcił 17. urodziny syna wzruszającymi życzeniami i wspólnym zdjęciem. Podobni?

Paweł Małaszyński

Jakub Kamiński/East News

Gwiazdy

Paweł Małaszyński uczcił 17. urodziny syna wzruszającymi życzeniami i wspólnym zdjęciem. Podobni?

Paweł Małaszyński

Jakub Kamiński/East News

Paweł Małaszyński należy do aktorów, którzy niechętnie dzielą się z fanami informacjami z życia prywatnego. Tym bardziej post, który ostatnio pojawił się na instagramowym profilu aktora zaskoczył jego obserwatorów.

Paweł Małaszyński do syna: "Rodzicielska miłość to główny filar człowieczeństwa."

Aktor znany z takich produkcji jak "Magda M." czy "Listy do M. 2" zdecydował się opublikować zdjęcie z synem z bardzo wyjątkowego powodu - urodzin swojej starszej pociechy. Jeremiasz dostał od ojca wyjątkowe życzenia.

Rodzicielska miłość to główny filar człowieczeństwa. Jest pełna malutkich, codziennych drobinek, które tworzą jej wielkość. Szczera i bezwarunkowa miłość to oaza bezpieczeństwa. Kochany synu w dniu Twoich urodzin wiary, siły, odwagi, natchnienia... i miłości. Kocham Cię ✊ 

- napisał w poście Paweł. W ślad za nim z życzeniami dla chłopaka pospieszyli fani jego taty: - Dołączam się do przepięknych ojcowskich życzeń... Wszystkiego, co się szczęściem zwie, niech otacza Cię miłość najbliższych ❤️❤️- napisała jedna z obserwatorek Małaszyńskiego. - Świetna fotka 👍 wszystkiego najlepszego 😉- wtórowała jej druga. 

Rodzina Pawła Małaszyńskiego

O życiu rodzinnym Pawła Małaszyńskiego wiadomo niewiele. Aktor unika sytuacji, w których musiałby pokazywać swoich bliskich. Od 2002 roku jest mężem Joanny Chitruszko (choć razem są już ponad 25 lat), mają dwoje dzieci: syna Jeremiasza, który 7 kwietnia obchodzi 17. urodziny, oraz 6-letnią córkę Leę. Para bardzo rzadko bywa razem na salonach. Równie rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia. Zdarza im się zrobić wyjątki przykładowo przy okazji promowania szlachetnych inicjatyw.

Zobacz wideo: Pierwszy wywiad Pawła Małaszyńskiego i jego syna Jeremiego

Zobacz wideo: 

Co sądzisz o tym artykule?
93
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.04.2021
Krysia
Pamiętam jak niedawno moja córka miała 17-lat. Teraz już się wyprowadziła z domu i kupiła mieszkanie. Jeszcze tam nie byłam, ale mam już roombe kupioną dla niej. Nigdy sprzątanie nie było jej mocną stroną, więc się jej przyda :D