Gwiazdy

Paweł Małaszyński z żoną na zdjęciu sprzed lat. Aktor zacytował wyjątkowy wiersz o miłości

Jakub Kaminski/East News

Gwiazdy

Paweł Małaszyński z żoną na zdjęciu sprzed lat. Aktor zacytował wyjątkowy wiersz o miłości

Jakub Kaminski/East News

Paweł Małaszyński wraz z żoną Joanną Chitruszko świętuje walentynki. Z okazji Dnia Zakochanych aktor opublikował sentymentalną fotografię. Artysta o duszy romantyka dołączył do niej wiersz.

Romantyczny Paweł Małaszyński 

Paweł Małaszyński zazwyczaj relacjonuje na swoim profilu na Instagramie życie zawodowe. Odnajdziemy tam kadry z filmów oraz informacje na temat projektów, w które się zaangażował. Natomiast z okazji Dnia Zakochanych wykonał ukłon w kierunku żony. Zamieścił bowiem ich wspólną fotografię. Co ciekawe nie jest ona z romantycznego spaceru czy kolacji. 

Aktor postanowił pokazać zdjęcie sprzed lat. Jak na prawdziwego artystę przystało do sentymentalnego postu, dołączył wiersz "Młodzi" Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej:

my bez serca młodzi a już starzy
chcemy tylko tańczyć i milczeć
życie szarpie nas jak kły wilcze
lecz któż pozna to po naszej twarzy
kochać pragnąć kłamstw odwieczna gama
nasz słownik ich nie zawiera
i po cóż mielibyśmy kłamać
albo umierać...

I dodał: - Przemokną skrzydła i opadną kurtyny, ale... Przetrwają przymierza wilczych serc. Valenty czuwa.

Paweł Małaszyński z żoną Joanną Chitruszko 

Przypomnijmy, że Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko poznali się w Białymstoku. Ich relacja zacieśniła się w liceum, do którego chodzili. To właśnie w murach szkoły narodziło się ich wielki uczucie. Nim stanęli na ślubnym kobiercu, byli parą przez 7 lat. Natomiast w 2020 roku świętowali 18. rocznicę małżeństwa. Owocami ich miłości jest dwójka dzieci: syn Jeremiasz i córka Lea.

Para raczej rzadko występuje razem na "ściankach". Wyjątkiem są premiery teatralne i telewizyjne, na które ochoczo chodzą. Życie kulturalne jest im szczególnie bliskie. Paweł - aktor, wokalista i tekściarz, a Joanna - na co dzień zajmuje się choreografią. Można więc rzec, że scena to ich drugi dom. Tymczasem zobaczcie, jak wyglądali za młodu:

Zobacz też:

Zobacz wideo: Kalendarz „Dżentelmeni” wspiera fundację WOŚP

Co sądzisz o tym artykule?
96
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
19.02.2021
JuliaJulia
Piękny wiersz! Ładna z nich para, widać, że się kochają. Mnie małżonek też musi mocno kochać, bo na 14 lutego dostałam od niego roombę. Nie wiem, kto mu powiedział o tym, że przydałoby mi się takie urządzenie. Obstawiam moją siostrę.