Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz przychodzi z pomocą mężczyznom. Oto jej top 10 pomysłów na Walentynki 

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz przychodzi z pomocą mężczyznom. Oto jej top 10 pomysłów na Walentynki 

Walentynki tuż-tuż. Z tej okazji Joanna Przetakiewicz rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące prezentów. Podpowiedziała w mediach społecznościowych panom, czym powinni się kierować w doborze podarunków na Dzień Zakochanych. Listę tę w naszym studiu przedstawiła Basia Pasek. Czy według projektantki kwiaty dalej są świetnym pomysłem?

Joanna Przetakiewicz – co kupić na Walentynki?

Joanna Przetakiewicz regularnie publikuje na swoim Instagramie poradnikowe wpisy. Projektantka nie tylko mówi o modzie, ale również i o gotowaniu. Ostatnio podzieliła się przepisem swojej babci na racuchy z jabłkami, a wcześniej zdradziła sekrety na pyszny makaron. Tym razem Joanna przyszła z pomocą mężczyznom w kwestii Dnia Zakochanych.  

 - Lista, którą przygotowała, składa się z dwóch części, czyli rzeczy, których absolutnie należy unikać oraz rekomendowanych - wyjaśniła Basia Pasek.

- To co natychmiast wykreślamy z listy, to: patelnie, żelazka, garnki oraz inne rzeczy AGD - dodała. 

Dzień Dobry TVN

Na co więc zwrócić uwagę podczas zakupów walentynkowych?

10 pomysłów walentynkowych według Joanny Przetakiewicz 

 Projektantka przedstawiła trzy złote zasady prezentów dla kobiet. Jej zdaniem powinny być  wybrane z miłością, ale nie muszą być praktyczne. Ideałem są takie, które spełniają lub nawet wyprzedzają marzenia. Najważniejsze jednak jest to, aby spędzić Święto Zakochanych razem.

A co znalazło się na liście? - Na pierwszym miejscu są ukochane perfumy. To jest jednak prezent dość kosztowny, dlatego Joanna zaproponowała też tańsze możliwości - przyznała Basia i pokazała listę.

Poznajcie prezentowe pomysły projektantki:

Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - historia miłości

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Są razem od 2018 roku, a poznali się na balu dziennikarzy. Chętnie mówią o swoich uczuciach.

My chcemy mówić o naszej prywatności, o naszym szczęściu po to, żeby innym dać nadzieję. Bo dzisiaj bardzo tej nadziei brakuje. Szczególnie, jak słyszymy takie brednie, że kobieta po czterdziestce to prędzej zostanie porwana przez terrorystę, niż wyjdzie za mąż (...) To są brednie ze starej ery, a już dawno nastała nowa era

- podkreślała projektantka w Dzień Dobry TVN. 

Zgrany duet: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. "Żyję w bajce". Zobacz wideo:

x-news

Zobacz także:

Rodzinne życie Cezarego Pazury. "Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością"

Jak święto zakochanych celebrują Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz? "Dla nas to nie jest jakaś konkretna data"

Maria Sadowska napisała piosenkę "Kocham Cię" dla męża. "Wzięliśmy ślub po 12 latach związku"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Basia Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
78
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
15.02.2021
xyz
to jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę - za kwiaty strzeliłabym focha :D ucieszyłabym się z rzeczy z listy zakazanej, ale nie z tych polecanych ;) kluczem do udanego podarku jest po prostu znanie siebie nawzajem, a nie jakieś internetowe listy :)
12.02.2021
marcelinkaa26
Wspólnie ustaliliśmy że zamiast kupować sobie zbędne głupoty pojedziemy na wycieczkę do wielkopolski i tam polatamy w symulatorze lotów. Nasi znajomi mają się jeszcze z nami zabrać. Doszliśmy do wniosku, że przyda nam się trochę adrenaliny. ;)