Gwiazdy

Emily Ratajkowski nago w ostatnim trymestrze ciąży. Odważne zdjęcia zaskoczyły internautów

cover video/x-news

Gwiazdy

Emily Ratajkowski nago w ostatnim trymestrze ciąży. Odważne zdjęcia zaskoczyły internautów

cover video/x-news

Emily Ratajkowski już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Modelka z niecierpliwością oczekuje narodzin malucha, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Jej Instagram obfituje w fotografie, na których podkreśla swój ciążowy brzuszek, jednak najnowsze z nich są naprawdę wyjątkowe. Gwiazda opublikowała bowiem ujęcia, na których pozuje nago.

Ciąża Emily Ratajkowski

Piękna modelka przez jakiś czas ukrywała swój stan, aż w końcu ujawniła to w październiku ubiegłego roku w wyjątkowej sesji dla "Vogue'a". Wówczas napisała również do magazynu specjalny esej, w którym wyznała, że nie określi płci swojej pociechy, dopóki nie skończy ona 18 lat.

Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: "czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?". Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli aż do 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo mowa o czymś więcej, niż genitaliach - nie wiemy przecież kto, a właściwie, co rośnie w moim brzuchu - stwierdziła Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski - modelka w nagiej sesji w ostatnim trymestrze ciąży

Od tamtej pory modelka nieustannie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać jej stopniowo rosnący ciążowy brzuszek. Choć przygotowuje się do porodu, nie rezygnuje z bycia aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej najnowsze zdjęcia szczególnie poruszyły internautów. Emily Ratajkowski bowiem zrzuciła ubrania i zapozowała fotografce Renell Medrano zupełnie nago.

Gwiazda dumnie odsłoniła nie tylko brzuch, ale całe ciało. Na zdjęciach ma rozpuszczone włosy, a jej sylwetkę oświetlają promienie zachodzącego słońca. Widać, że nie czuje się onieśmielona tym, jak teraz wygląda. Te intymne kadry pokazały, jak piękne może być ciało ciężarnej kobiety. Docenili to również internauci, którzy zasypali Emily lawiną komplementów. Pisali: 

  • Piękna mama
  • Bóg jest kobietą
  • Wyglądasz niesamowicie

Zobacz wideo: Emily Ratajkowski jest w ciąży

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0