Gwiazdy

Agata Młynarska przeszła metamorfozę w salonie hiszpańskiego fryzjera. "Przecież nie zawsze o fryzurę w życiu chodzi"

Agata Młynarska

Bartosz Krupa/ East News

Gwiazdy

Agata Młynarska przeszła metamorfozę w salonie hiszpańskiego fryzjera. "Przecież nie zawsze o fryzurę w życiu chodzi"

Agata Młynarska

Bartosz Krupa/ East News

Agata Młynarska przebywa obecnie w słonecznej Hiszpanii. Na miejscu postanowiła udać się do lokalnego fryzjera, a efektami metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, fryzura, którą wymyśliła dziennikarka, dla tamtejszego specjalisty była małym wyzwaniem.

Agata Młynarska życie w Hiszpanii

Agata Młynarska od kilku miesięcy prowadzi życie w słonecznej Hiszpanii, czym dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Dziennikarka zdecydowała się osiąść na Półwyspie Iberyjskim na nieco dłużej, jak wiemy, wynajęła mieszkanie, a także przygarnęła pod swój dach psa ze schroniska. Po niespełna półrocznym pobycie w hiszpańskim mieście Agata zadomowiła się, poznała okolicę oraz tajniki lokalnej kuchni. Na Instagramie opisała także zabawną sytuację, jaka spotkała ją u fryzjera. Prezenterka, chcąc odświeżyć kolor włosów, wybrała się do lokalnego specjalisty. Ten postanowił zrobić całkowitą metamorfozę.

- Hiszpański fryzjer się wykazał! Blond jest tu bardzo rzadkim kolorem. Więc, żeby wytłumaczyć, jak mniej więcej ma być, pokazałam swoje zdjęcia i... już wiedziałam, że to nie był dobry pomysł... Bernardo, uroczy, mówiący biegle 5 językami, dał z siebie wszystko, włącznie ze "ścianką"! Lok musiał być! Przyjęłam z entuzjazmem nowy look i lok! I... umówiłam się na kolejne spotkanie. Odwiedziny u Bernardo, to coś więcej niż przygoda fryzjerska, to salon towarzyski z niepowtarzalną atmosferą – napisała.

W dalszej części wpisu Agata dodała, że mimo nieoczekiwanego efektu, docenia twórczość fryzjera. Jak przyznała, w nowej odsłonie upodobniła się do znanej aktorki Jadwigi Smosarskiej.

Jeśli zatem szukacie fryzjera w #javea i na #costablanca walcie jak w dym do Bernardo!!! Przecież nie zawsze o fryzurę w życiu chodzi!!! Przyznam szczerze, że w wersji Jadwiga Smosarska (dla młodszych- znana aktorka z dawnych czasów) jeszcze nie miałam okazji Wam się pokazać

- dodała. 

Fani komentują metamorfozę Agaty Młynarskiej 

Pod nowym zdjęciem Agaty momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nieco zdziwieni fani wyrazili swoją opinię na temat odmiennej fryzury. Większość z nich przyznała, że dziennikarka w nowej odsłonie wygląda zdecydowanie młodziej i korzystniej.

- Każda zmiana jest dobra. Wygląda pani fajnie, tak młodzieżowo

- Patrząc na Pana Bernardo z uroczym kryjący się pod maską uśmiechem, można wybaczyć wszystko nawet ten kędziorek, który nie jest zły, wręcz anielsko Pani w nich wygląda. Czasem trzeba dać się zaskoczyć - pisali fani. 

Relacje z dziećmi w czasie pandemii. Jak budować niezależność i samodzielność, będąc pod okiem rodziców?

Zobacz także:

Agata Młynarska szczerze o menopauzie. "Nie jest naszą najlepszą przyjaciółką"

Paulina Młynarska poddała się podwójnej mastektomii. "Dziś dużo popłakuję, bo jeszcze boli"

Agata Młynarska opublikowała niezwykle przejmujący wpis. "Nie miałam nawet siły na zmycie makijażu, na wstanie z łóżka"

Co sądzisz o tym artykule?
61
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0