Maturzyści zatańczyli walca do piosenki Lady Gagi. Ich studniówka przeszła do historii

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Piotr Wojtasik
Najpiękniejszy studniówkowy walc
Najpiękniejszy studniówkowy walcDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Piotr Wojtasik z kamerami Dzień Dobry TVN zajrzał do Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Uczniowie tej szkoły zatańczyli wyjątkową choreografię do utworu "Hold My Hand". Filmik bije w sieci rekordy wyświetleń.

Studniówkowy walc w rytm Lady Gagi

Choreografię stworzyli Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski. 20-krotni Mistrzowie Polski w tańcu towarzyskim to para w życiu i na parkiecie. Pod ich pieczą, uczniowie zatańczyli do hitu Lady Gagi. Wśród nich zobaczyć można syna pary, który w tym roku przystępuje do matury.

- To był przypadek, bo moja żona powiedziała, że może coś bym zrobił z walcem. Na pierwszym spotkaniu było 10 dziewcząt i 3 chłopców. Musiałem z tego wybrnąć, pani dyrektor kolejnego dnia ściągnęła kolejnych chłopców. Nie wiem, czy byli szczęśliwi, ale zaczęliśmy wspinaczkę na wysoką górę - opowiadał Krzysztof Wasilewski.

Nagranie ze studniówki hitem sieci

Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski podbijali parkiet w legendarnym klubie tańca Miraż. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło im stworzyć choreografię uszytą pod uczniów.

- Pomyślałem, że to niemożliwe, żeby nauczyć ich tańczyć w 6 tygodni. To są super ludzie, ale nie tańczyli nigdy. Wymyśliłem, żeby zrobić formację taneczną. Kiedyś w Niemczech tworzyłem formację. Krok po kroku tańczyliśmy choreografię - mówił gość Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości