Hobby

Ten ojciec robi swoim dzieciom niezwykłe zdjęcia. Jego kreatywność nie zna granic

Hobby

Aktualizacja:
Mężczyzna, który trzyma aparat fotograficzny

Z dziećmi nigdy nie ma nudy. Każdego dnia udowadnia to Belg Kenny Deus. Tata dwóch córek publikuje w mediach społecznościowych szalone zdjęcia z maluchami i w humorystyczny sposób daje upust swojej kreatywności. Jak narodził się pomysł na niestandardowe kadry?

Szalone zdjęcia z dziećmi

Rodzinne zdjęcia mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Kadry tego mężczyzny zdecydowanie różnią się od tradycyjnych fotografii wykonywanych podczas wakacji czy ważnych uroczystości.

Kenny Deus postanowił stworzyć w sieci kreatywny kontent z córkami w roli głównej. Mężczyzna na Instagramie zaczął publikować niestandardowe obrazki, które w głównej mierze są wytworem programu do obróbki zdjęć. Belg zrezygnował zatem z pięknych i pozowanych kadrów na rzecz szalonych pomysłów. Dziewczynki umieścił już m.in. w kosmosie, na telewizorze, na dachu czy wysokiej linie nad przepaścią. Do poszczególnym postów autor dodaje także "humorystyczne" opisy.

Spędziliśmy na belgijskim wybrzeżu dwa dni. Wygląda na to, że są tu krwiożercze mewy. Jeśli ktoś znajdzie ich gniazdo z Aster w środku, proszę o informację

– pisze w żartobliwy sposób.

Jak zaczęła się przygoda ze zdjęciami?

Kenny Deus przyznał, że historia zdjęć zaczęła się od momentu, gdy otrzymał od swojej partnerki wiadomość z pytaniem, jak daje sobie radę z dzieckiem. Wtedy to postanowił zrobić pierwszy zabawny fotomontaż. Od tamtej pory, Kenny wymyśla coraz to nowsze pomysły na niezwykłe fotografie.

Co więcej, mężczyzna dodaje, że praca ta nie jest trudna, gdyż córki chętnie pozują.

Zobacz wideo: Jeśli dorastałeś w latach 90’, na pewno poczujesz nostalgię na widok tych rzeczy

Zobacz także:

Najgorsze zachowania nadopiekuńczych rodziców. Do czego mogą doprowadzić?

Helikopterowi rodzice kontra wychowanie samodzielnego dziecka. Czy nadmiar rodzicielskiej troski może szkodzić?

Klaudia Halejcio pochwaliła się uroczym zdjęciem córeczki. Fani: "Jaka Calineczka"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości