Parenting

Wyjątkowy sylwester polskich sześcioraczków. Co przykuło uwagę maluchów?

Parenting

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

To już kolejny Nowy Rok dla pierwszych w Polsce sześcioraczków. Maluchy rosną jak na drożdżach, a podobne są nie tylko z wyglądu - na sylwestrowym zdjęciu wszystkie zaciekawiła ta sama rzecz.

Sylwester u sześcioraczków z Tylmanowej

Ciężko w to uwierzyć, ale od narodzin pierwszych polskich sześcioraczków mija już 1,5 roku. Na specjalnie stworzonym koncie na Instagramie dumna mama pokazuje, jak się rozwijają, rosną i zdradza szczegóły ich wspólnego życia.

Niedawno uwagę widzów przykuło świąteczne zdjęcie , na którym wszystkie dzieciaki dzielnie pozują. Tym razem znowu udało się skupić ich w jednym miejscu, ale wyjątkowo wszystkie wpatrują się w jedną rzecz. Z okazji Sylwestra tata i starszy brat wyszli za okno i zapalili zimne ognie, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony maluchów. Wszystkie, jak zaczarowane, wpatrują się w niewielki świecący punkt z rączkami opartymi o szybę .

Pierwsze polskie sześcioraczki

Nela, Kaja, Malwina, Zosia, Tymon oraz Filip przyszli na świat 20 maja 2019 roku. Według lekarzy miała urodzić się piątka dzieci, szóste - Malwina, było zaskoczeniem dla rodziców, położnej i całej Polski - bowiem po raz pierwszy w kraju urodziły się sześcioraczki. Maluchy mają również starszego brata, który chętnie pomaga mamie i tacie w opiece nad rodzeństwem, co dumna mama uwiecznia na zdjęciach publikowanych na ich rodzinnym profilu.

Sześcioraczki wracają do domu. Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN

Zobacz więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości