Gorące tematy

Czy 2021 będzie lepszy od minionego roku? Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "Przeraża mnie to co widzę w swoich wizjach"

Gorące tematy

Czy 2021 będzie lepszy od minionego roku? Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "Przeraża mnie to co widzę w swoich wizjach"

Rok 2020 już za nami. Wielu odetchnęło z ulgą, ponieważ minione miesiące na zawsze zapiszą się w historii jako pełen obostrzeń i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Ale czy w 2021 roku możemy liczyć na nieco więcej optymizmu? Naszymi gośćmi byli: Anna Grzywaczewska-Ciuciura, astrolog Merkurja, Krzysztof Jackowski, jasnowidz oraz Sylwester Chordecki, numerolog.

Jaki będzie 2021 rok - przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Czego możemy spodziewać się w 2021? Czy nasze życie ulegnie zmianie, a problemy związane z pandemią zostaną złagodzone, a może wręcz odwrotnie, czeka nas klęska? O tym rozmawialiśmy, ze specjalistami od przepowiadania przyszłości. Zgodnie z wizją Krzysztofa Jackowskiego nadchodzące miesiące nie będą dla nas pozytywne. Jasnowidz przyznał, że jego wizje przerażają go i napawają pesymizmem.

To nie będzie dobry rok. Przeraża mnie to, co mi się kojarzyło od paru lat w moich wizjach. Tłumaczyłem w ubiegłym roku, że już rok 2019 będzie ostatnim w miarę normalnym rokiem na świecie. Od 2014 roku jest film, gdzie powiedziałem, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Mamy dziwny czas i uważam, że jest to początek czegoś, co można nazwać wojną

- powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Układ planet w 2021 roku

Nieco bardziej optymistyczne wieści zdradziła nam Merkurja. Astrolożka przyznała, że w przyszłym roku układy planet w Wodniku zmotywują nas do zmian. Będziemy bardzo silnie odreagowywać restrykcje roku 2020, który był czwórką. Ponadto 12 lutego wraz z Nowym Rokiem Chińskim pandemia zacznie się sukcesywnie odsuwać i wygasać. Tak, jak przyniósł nam ją rok Szczura, tak wraz z nim odejdzie. Branża turystyczna odżyje, społeczeństwo zacznie masowo wyjeżdżać, szaleć, rzucać wszystko. Będzie to rok ogromnego szaleństwa, obfitości, wybuchu adrenaliny i zbytniego rozpasania obyczajów.

- Teraz będziemy wchodzić w piątkę, Jowisz i Saturn znajdują się w znaku Wodnika, znaku umiłowania wolności. O tę wolność będziemy walczyć w roku 2021. Gospodarka nie będzie w złym stanie ze względu na innowacyjność – powiedziała.

Ponadto Merkurja zwróciła uwagę na sprawy miłosne w 2021 roku. Jak przyznała, będzie to czas nowych związków i relacji. 

- Słowem roku może zostać poliamoria. Jest to coś, co grozi związkom tradycyjnym. Po tych ograniczeniach każdy będzie chciał być oryginalny, odreagowanie będzie mocne, każdy będzie chciał poszaleć, zaryzykować, zrobić coś, czego do tej pory nie robił – powiedziała Merkurja.

Co na temat roku piątki powiedział nam numerolog? Sylwester Chordecki zdradził, że sama piątka będzie nieco szalona. Nie należy się jej jednak bać, bo po każdym kryzysie przychodzą nowe wynalazki oraz możliwości. W numerologii duże znaczenie odgrywać będzie także nasza data urodzenia. Osoby, które w dowodzie mają jedynki, czyli urodziły się na przykład 1, 11, czy 19 mogą spodziewać się dużych życiowych zmian, dwójki natomiast poczują wolność i ulgę.

- Ta piątka będzie reagować z innymi wibracjami. Przy jedynce w domu piątym tam, gdzie coś się posypało, będzie budowane coś innego. Te osoby będą mogły znaleźć nową pracę, nowe miejsce na ziemi. Dla dwójek będzie nieco więcej uwolnienia - wytłumaczył Sylwester. 

Przepowiednie astrolog Merkurji na 2021 rok. Jakie zagrożenia czekają nas w nowym roku?

  • zwiększona liczba rozstań i rozwodów;
  • odreagowanie czasu zamknięcia, bardzo ciężko będzie stały związek założyć w tym roku;
  • większa ilość związków typu toksycznego, bez żadnych zasad, raniącego inne osoby;
  • zbyt silne odreagowanie czasu pandemii i restrykcji;
  • oryginalność, która będzie przekraczać granice wolności innych;
  • rewolucja dla samej rewolucji
  • burzenie struktur bez sensu
  • fanatyzm

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych, czyli ciąże i porody w 2020 roku

Akcja #TVNpomagajmysobie dobiegła końca. "W ciągu 11 dni udało się wydać 65 tysięcy posiłków"

Sztuczne płuca, które sprawdzają jakość powietrza. "Chcemy uzmysłowić ludziom, jak smog skraca nam życie"

Co sądzisz o tym artykule?
140
91
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
16
20.01.2021
monis
A Covid ktoś przepowiedział? Nie przypominam sobie takich czarnych scenariuszy u wróży, wizjonerów itp pod koniec 2020 a to globalne zawirowanie przecież
10.01.2021
szczery69
A fakt faktem, że przepowiednie odnośnie Trumpa się nie sprawdziła - ale szansa 50 na 50 była - ale tu nie trafił mimo czytania gazet
06.01.2021
Tty
Jedynka w dacie urodzenia czyli każdy kto urodził się w 19...r czyli większość w populacji ☺️
02.01.2021
ha
Jest takie powiedzenie czasami może słuszne, posłuchaj większości bo tylko to co mówi większość jest słuszne czy prawdziwe. "jasnowidz" karmi swoją widownie "wojnami" czy czarnymi "wizjami". Jednym słowem karmi strachem a podobno tylko wystraszonym społeczeństwem łatwo jest manipulować. Polacy są chyba ekspertami w tworzeniu wojenek. Przypomnijmy sobie utarczki wyborcze wręcz groźby podczas wyborów, to nie są takie małe wojenki? Potem po wyborach to zanika, to wszystko ma swój cel. Nawet w studiu DDTV była mała utarczka (jesteśmy w tym mistrzami). Panie Jackowski przepraszam jeśli się mylę, ale nie pamiętam kto mówił o końcu świata roku 2000, ale pamiętam kto mówił o końcu świata 2012, to byli Majowie nie wróżki. Ps. Dzięki za link do programu bo nie mogłem oglądać, a z ciekawości chciałem.
01.01.2021
Abba
Pan Jackowski ostatnio przepowiedział,że Trump zostanie znów prezydentem i jak?
01.01.2021
WOLE USMIECH
Czy nie lepiej ćwiczyć pozytywne nastawienie, niewyszukiwać smutku i zła. Wystarczy , że nas straszą politycy. ?
01.01.2021
Nickk
Pan Jackowski niestety jedzie na energii strachu. na tym się skupia i to widzi dookoła siebie. Tymczasem czeka nas "mała era wodnika" czyli tak jak pozostała dwójka opisała. Widać to w numerologii, astrologii, numerologii chińskiej. Pozdrawiam, więcej optymizmu to my kreujemy rzeczywistość.
01.01.2021
Wróżka Aga
Wielki szacunek dla Pana Jackowskiego za wypowiedź i wizjie ale moim zdaniem astrolog ,numerolog, wróżka widzi też dobrze .Pan Jackowski jak widać nie wierzy tym profesjom i neguję. Jasnowidz widzi to z innego punktu więc uważam że Pan Jackowski nie ma monopolu na wypowiedź:) Pozdrawiam serdecznie Wróżka Aga.
01.01.2021
Normalny
Pan Jasnowidz Jackowski jest jedynym wiarygodnym wizjonerem. Żaden astrolog czy numerolog nie dorasta mu do pięt. Dla nich liczy się tylko zysk na klientach a nie prawdziwe przepowiednie. Ja się pytam jaki dorobek ma Pani Merkurja, co takiego przewidziała i gdzie można znaleźć na to dowody? Taką dokumentacją pochwalić się może tylko i wyłącznie Pan Krzysztof Jackowski, którego serdecznie pozdrawiam!
01.01.2021
Ona
Brawo panie Jackowski....
Dziękujemy że mówi pan nam to co czuje ❤
01.01.2021
bartoszblach
Super
01.01.2021
Monika
Pan Jackowski jest szczery i prawdziwy. Miło było go posłuchać w tym wywiadzie po mimo negatywnych informacji.
01.01.2021
Nnn
Bardzo szanuję P. Jackowskiego. Często go

słucham. Kiedyś sam stwierdził, że nie może nam wszystkiego powiedzieć.
31.12.2020
Pipip
Pan Jackowski jest najbliżej prawdy ale nie chce nas denerwować i nie mówi wszystkiego co nas czeka w kolejnych 6 lat.
31.12.2020
Nickos
KJ ???
31.12.2020
Kumari Sundari
Szacunek dla Pana Jackowskiego za mądrość i uczciwość.
Rozwiń wszystkie komentarzy