Newsy

69-letnia kobieta śmiertelnie raniona nożem. Winna najprawdopodobniej 14-letnia wnuczka

Newsy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
polsatnews.pl

Tragedia w małopolskiej miejscowości Wiśniowa, niedaleko Myślenic. 14-latka w trakcie awantury najprawdopodobniej raniła nożem swoją babcię. 69-letnia kobieta zmarła. Policja bada sprawę.

Myślenice. Zabójstwo babci

- Ustalamy, czy do ugodzenia doszło w wyniku wypadku czy celowego działania wnuczki - powiedział mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie dla polsatnews.pl

Jak podaje portal, w południe 24 września 2021 roku mężczyzna z Wiśniowa zadzwonił na komendę policji i pogotowie, informując, że jego sąsiadka jest ranna. Kobieta miała ranę kłutą, prawdopodobnie zadaną nożem. Niestety nie udało się jej uratować. Napastnikiem może być 14-letnia wnuczka zmarłej. Dziewczyna otrzymała pomoc psychologiczno-psychiatryczną i nie została zatrzymana.

Małopolskie. Wnuczka miała zabić babcię

- Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Myślenic pod nadzorem prokuratora - powiedział rzecznik. Dodał też, że ze względu na bezpieczeństwo sprawy nie może mówić o jej szczegółach. Trwają przesłuchania potencjalnych świadków zdarzenia, domowników i sąsiadów.

Blake Lively pogrążona w żałobie. Nie żyje jej tata Ernie. Zobacz video:

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: polsatnews.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ivan Mezhui/Getty Images

Pozostałe wiadomości