Paznokcie

Nail art. Paznokcie jak malowane

Paznokcie

Zadbane dłonie są dla wielu osób podstawą dbania o własny wygląd. Stylistki paznokci pomagają nie tylko zachować ich nienaganną urodę, ale potrafią też stworzyć lakierem prawdziwe dzieła sztuki. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN mistrzyni manicure i nail art – Anna Zawadzińska, opowiedziała o swoich sukcesach oraz zademonstrowała technikę Rainbow Art.

Anna Zawadzińska jest profesjonalną instruktorką i stylistką paznokci. Jako jedna z niewielu w Polsce może pochwalić się najważniejszymi trofeami w świecie nail artu oraz technik zdobienia paznokci. Zawdzięcza je swojej pracowitości, uporowi oraz talentowi. Od dwóch lat odnosi ogromne sukcesy w konkursach stylizacji paznokci, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Wzięła udział w 19 z nich, na podium stawała aż 74 razy. Czterokrotnie zdobyła tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw.

Rainbow Art

Stworzona przez Annę Zawadzińską technika Rainbow Art polega na posługiwaniu się lakierami hybrydowymi, paint żelami i pigmentami tak, jak akwarelami. Metoda ta jest niezwykle uniwersalna, ponieważ pozwala malować proste wzory oraz skomplikowane motywy.

Zobacz też:

Kurze łapki pod oczami, czyli jak zredukować pierwsze oznaki starzenia

Puszące się włosy – jak sobie z nimi poradzić? Pielęgnacja i domowe sposoby na włosy puszące się.

Bielizna na zimę – jak zabezpieczyć się przed mrozem i poprawić swoją sylwetkę

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości