Paznokcie

    Gwiazdy światowego formatu niezmiennie dostarczają nam inspiracji dotyczących mody czy urody. Nie inaczej jest w przypadku Jennifer Lopez, która od lat stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Zaręczyny artystki wywołały nie lada poruszenie w sieci. Uwagę wielu osób zwrócił wyjątkowy pierścionek, ale także nienaganny manicure gwiazdy.

    Wiosna to wprost idealny czas na nietuzinkowy manicure, zwracający uwagę kolorem czy błyszczącymi akcentami. Styliści paznokci nie mają wątpliwości, że w nadchodzących miesiącach to właśnie złote i srebrne wzory będą stanowić podstawę modnego zdobienia. Z myślą o wszystkich miłośniczkach tego trendu powstała stylizacja w stylu kintsugi nails. Czym się wyróżnia i jak ją wykonać?

    Gdy przyroda zaczyna budzić się do życia, a pogoda za oknami zachęca do spacerów na świeżym powietrzu, warto skusić się na nietuzinkową stylizację paznokci. W bogatym zestawieniu wiosennych inspiracji na uwagę zasługuje manicure w odcieniu pastelowego fioletu. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie zdobienia przywodzące na myśl aromatyczne kwiaty lawendy będą wiodły prym w najbliższych miesiącach.