Horoskop

Horoskop na środę: część znaków zodiaku podejmie duże ryzyko

Horoskop

lucadp/Getty ImagesHoroskop dzienny na środę, 8 grudnia 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się trudna kwadratura pomiędzy Marsem rezydującym w znaku Skorpiona, a Jowiszem przebywającym w znaku Wodnika. To układ, który będzie powodował zwiększenie się ciśnienia wewnętrznego. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na środę, 8 grudnia 2021 r.

Horoskop dzienny na środę, 8.12.2021 r.

Poczujemy potrzebę zrobienia czegoś szalonego, niezwykłego, czegoś co nie było uwzględnione we wcześniejszych planach. Energia dnia będzie nieprzewidywalna i zupełnie inna, niż ta z ostatnich tygodni. Możemy wywrócić wszystko do góry nogami. Oby tylko nie stracić zupełnie zdrowego rozsądku. Część znaków zodiaku podejmie duże ryzyko.

Co przyniesie grudzień?
Co przyniesie grudzień?
Dzień Dobry TVN

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz czerpać z życia pełnymi garściami, obyś tylko nie przesadził! Kwadratura Jowisza i Twojego patrona Marsa rozbucha w Tobie wszystkie pragnienia i dorzuci jakiś szalonych pomysłów do głowy. W tym dniu możesz być absolutnie nieprzewidywalny i nieobliczalny. Oby w dobrym sensie!

Horoskop dzienny - Byk

Powinieneś postawić na artystyczny wyraz i kreatywność. W tym dniu będą kipieć w Tobie różnego rodzaju potrzeby i instynkty, których lepiej nie powstrzymuj. Masz możliwość niespodziewanie się w kimś zauroczyć. Dzisiaj zrezygnujesz ze swojej wiecznej kalkulacji i ostrożności.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wsłuchasz się w swoje wnętrze, przypomnisz sobie o swoich nadziejach, pasjach i marzeniach. Zrozumiesz, że ostatnie dni były dla Ciebie jak szary papier i zapragniesz coś zmienić, coś zreformować. Poczujesz duży głód nowych doznań i staniesz się bardziej otwarty na nowe rozwiązania. To będzie ciekawy dzień.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj czeka Cię jakieś rozgoryczenie jeśli chodzi o sprawy miłosne bądź partnerskie. Trzeba będzie wyraźnie określić się i zrozumieć, że jeśli coś nie rokuje trzeba się od tego odciąć. Możesz pojąć, że coś kompletnie nie wypaliło i przyjąć do wiadomości, że nie da się na siłę nikogo uzdrowić, nawet jeśli bardzo Ci na tym zależy.

Horoskop dzienny - Lew

Samotne Lwy zostaną postawione przed ogromną szansą na spotkanie odpowiedniej osoby na swojej drodze. Być może to nie jest jeszcze moment, aby mówić o zakochaniu się, ale trzeba trzymać rękę na plusie i koniecznie łapać kontakty i numery do ważnych ludzi w Twoim otoczeniu. To będzie dzień pełen satysfakcji.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień przyniesie Ci trochę przeszkód do pokonania i plotek do zdementowania. Pamiętaj, że jawny wróg jest lepszy niż nielojalny przyjaciel. To może być dla Ciebie trudne, ale przyjrzyj się pewnej osobie trzeźwym okiem. Z tej znajomości masz więcej kłopotów niż profitów i dzisiaj zobaczysz to w całej okazałości.

Horoskop dzienny - Waga

W tym dniu masz możliwość wykorzystać swoje wpływy i zainicjować ważną rozmowę, która przyniesie Ci korzyści. Ktoś wysłucha Cię chętniej niż w innym okresie i dzięki temu przebijesz się ze swoim pomysłem bądź kandydaturą. Wieczorem rozmowa z pozytywnie nastawioną do Ciebie osobą doda energii i werwy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przebywający w Twoim znaku Mars będzie w kwadraturze z Jowiszem. To da Ci rozmach w działaniu i dużą siłę oddziaływania na innych osób. Wadą tego układu jest to, że możesz stracić umiar i wyczucie. Kogoś zrugasz zbyt mocno, na kogoś innego będziesz zbytnio naciskał. Dzisiaj możesz zgubić miarę w swoim zachowaniu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twój opiekun Jowisz będzie w ognistym zwarciu z Marsem. To będzie dzień pełen mocnych wrażeń. Dzisiaj będziesz reagował nieadekwatnie do sytuacji, możesz zbyt łatwo ulegać gorącym emocjom. Racjonalność nie będzie Twoją mocną stroną. Staniesz się również podatny na sugestie i manipulacje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu zapragniesz otoczyć kogoś opieką i pomóc mu w trudnościach. Zrezygnujesz z części swoich profitów bądź wygody, aby komuś sprawić przyjemność. Pod wpływem układów na niebie będziesz bardziej życzliwy i pomocny. Wsłuchasz się w to, co otoczenie ma Ci do powiedzenia, a będą to zaskakujące nowiny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przebywający w ostatnich stopniach Twojego znaku Jowisz będzie w kwadraturze z Marsem. To wpłynie na Ciebie jak płachta na byka. Staniesz się wybuchowy, dominujący, a nawet nieco złośliwy. Poczujesz dziwne, niekontrolowane emocje i zbyt łatwo dasz się sprowokować do jakiegoś nieprzemyślanego działania. To trudny dzień – szczególnie dla Wodników z ostatnich dni znaku.

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz mieć wrażenie, że wszyscy pędzą dokądś w jakiejś szalonej gonitwie i nie będzie Ci się to podobało. Dzisiaj zapragniesz się trochę wycofać i schować przed pewnymi osobami, niestety raczej się to nie uda. Ktoś Cię znajdzie i zasypie gradem niewygodnych pytań bądź roszczeń. Wieczorem nie będzie łatwiej na gruncie domowym.

Co to jest koniunktura w astrologii?

Koniunktura uznawana jest za idealną odległość kątową między planetami i w starożytnej astrologii nie uznawano jej jako aspektu. Koniunkturę wyznacza się wtedy, kiedy pomiędzy dwiema planetami odległość kątowa wynosi 0 stopni. Jeśli pokrywające się planety mają odmienne natury będzie to oznaczać trudności i problemy, a kiedy podobne – to będzie oznaczało wzajemne wzmacnianie się i harmonię.

Zobacz także:

Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: lucadp/Getty Images

Pozostałe wiadomości