Gwiazdy

Szczęśliwa Margaret pozuje z ukochanym. Komentujący: "Bije od was dobra energia"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Margaret wygląda na naprawdę szczęśliwą. Po tym jak pod koniec zeszłego roku piosenkarka zapowiedziała przerwę od kariery - nie zdradzając, na jak długo - fani zaczęli się poważnie martwić. Nic jednak nie wskazuje na to, aby mieli ku temu powody. Gwiazda zapowiedziała powrót do koncertowania, a teraz podzieliła się rodzinnym zdjęciem ze swoim mężem.

Margaret na Instagramie

Wiadomość z końca zeszłego roku wstrząsnęła fanami Margaret, czyli Małgosi Jamroży. Gdy wokalistka zapowiedziała przerwę od kariery w celu zadbania o swoją kondycję psychiczną, internauci zaczęli martwić się o jej stan zdrowia. Małgosia, znana także jako Gaja Hornby, wyznała wówczas, że jej ostatnia płyta zamyka pewien etap w jej życiu. Artystka podziękowała swoim fanom i słuchaczom za pozytywny odbiór jej wyjątkowej płyty.

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie

- wyznała piosenkarka. Usunęła także zdjęcia ze swojego Instagrama.

Do postowania wróciła w marcu, zapowiadając nowe muzyczne projekty. Nie da się jednak ukryć, że ze względu na pandemię koronawirusa branża muzyczna na kilka miesięcy stanęła w miejscu. Margaret kilka dni temu zapowiedziała jednak, że wraca do koncertowania i ogłosiła terminy dwóch występów - w Wiśle i w Płocku, co spotkało się z ogromnym entuzjamem fanów.

Podobnie jak najnowsze zdjęcie udostępnione przez Margaret, na którym artystka pozuje ze swoim mężem, muzykiem reggae, Piotrem Kozieradzkiem, który posługuje się pseudonimem artystycznym KaCeZet i ukochanym pieskiem - Szałwią.

Wyświetl ten post na Instagramie.

La familia ??‍?‍?? photo @patrycjakrypo

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Małgosia prezentuje się pięknie, naturalnie, a przede wszystkim - wygląda na szczęśliwą. Cieszymy się, że ta wspaniała artystka znalazła szczęście u boku Piotra. Fani również.

Cudownie wyglądacie

- czytamy w komentarzach.

Fenomenalna wibracja energii Waszej

- dodał ktoś inny.

Margaret i KaCeZet

Małgosia i Piotr zaręczyli się jesienią 2019 roku. W styczniu 2020 zaś pobrali się w Peru (według źródeł - facebook.com/psycho.nauta.peru/ - do ceremonii miało dojść 28 stycznia). Para została pobłogosławiona przez szamana.

Piotr "KaCeZet" Kozieradzki i Margaret nie tylko są razem w życiu prywatnym, ale także wspierają się zawodowo - na poziomie producenckim, ale i poprzez nagrywanie wspólnych utworów.

Piotr był już żonaty, z DJ-ką, Neen Nah, z którą ma córkę, Noemi.

Posłuchaj Margaret w jednym z jej najpopularniejszych utworów, "Serce Baila":

Zobacz także:

Zosia Zborowska pozuje w bikini i krytykuje swoją fryzurę. Fanka: "W takim basenie zawsze się dobrze wygląda"

Polka o byciu sobowtórem Jennifer Lopez. "Może ktoś mnie zauważy i zobaczy w tym potencjał"

Adam Małysz o zachorowaniu na Covid-19: "Jeśli ktoś tego nie przeżyje, to nie jest w stanie tego zrozumieć"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości