Małgorzata Jamroży

    Małgorzata Jamroży

    Margaret nie raz udowodniła, że lubi zaskakiwać. Niezależnie od tego czy chodzi o nowe projekty muzyczne, niecodzienne stylizacje, czy nowości z życia wokalistki. Fani Margaret wiedzą, że po swojej idolce mogą spodziewać się nieoczekiwanego. Nie inaczej jest tym razem. Gwiazda pochwaliła się naprawdę oryginalną pasją.

    Margaret wygląda na naprawdę szczęśliwą. Po tym jak pod koniec zeszłego roku piosenkarka zapowiedziała przerwę od kariery - nie zdradzając, na jak długo - fani zaczęli się poważnie martwić. Nic jednak nie wskazuje na to, aby mieli ku temu powody. Gwiazda zapowiedziała powrót do koncertowania, a teraz podzieliła się rodzinnym zdjęciem ze swoim mężem.

    W małym ciele, wielki głos! Gośćmi Dzień Dobry TVN była wokalistka Małgorzata Jamroży "Margaret" wraz ze swoją mamą Elżbietą. Z wokalistką porozmawialiśmy, nie tylko o muzyce, ale i o tym kto jest dla niej autorytetem. Mama piosenkarki opowiedziała, jakim dzieckiem była Małgosia oraz dlaczego stosowała wobec niej szantaż. Czy nie wierzyła w talent córki i jej marzenie o wielkiej karierze? Przypadkiem udało się nam dowiedzieć, czym Margaret zaskoczy fanów na swojej nowej płycie!