Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę. Fani: "10 lat mniej"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Izabela Juszczak

Izabela Juszczak z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się efektem metamorfozy. Z okazji nadchodzących urodzin postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na nowy kolor włosów. Fani są zachwyceni, w komentarzach pojawiło się sporo komplementów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Izabela Juszczak

Izabela Juszczak chciała się zakochać i znaleźć męża, dlatego w 2020 roku zgłosiła się do 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Kamilem Węgrzynem. Małżonkowie szybko znaleźli wspólny język i pierwszy miesiąc telewizyjnego eksperymentu upłynął im na wzajemnym poznawaniu się i budowaniu relacji. Zaczęło między nimi iskrzyć, więc postanowili, że wytrwają w małżeństwie. Planowali już wspólną przyszłość i rozważali wspólne zamieszkanie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Niestety, po kilku miesiącach związku Kamil i Iza ogłosili, że nie są już razem. Jednym z powodów miała być niezgodność charakterów. Każde z nich poszło w swoją stronę i zaczęło układać sobie życie na nowo. Juszczak po programie postanowiła przejść metamorfozę. Schudła kilkanaście kilogramów i zaczęła prowadzić aktywny tryb życia. To niejedyne zmiany. Teraz pochwaliła się nową fryzurą.

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową fryzurę

Iza do tej pory była blondynką, ale tuż przed urodzinami zdecydowała, że przyciemni włosy i zrobi sobie grzywkę.

- Postanowiłam dziś zmienić fryzurę. Dlaczego akurat dziś, pewnie się zastanawiacie. Bo dziś właśnie rano wstałam i mówię sobie: to jest ten dzień. Wiec albo teraz, albo wcale. A że przy okazji za dwa dni mam urodziny, to mówię sobie, zrobię sobie prezent. Całe życie marzyłam, by być blondynką i byłam, ale teraz przewracam swoje życie do góry nogami i mówię sobie hmmm… zostały jeszcze włosy. Jak oceniacie moja zmianę? - napisała na Instagramie Juszczak.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w nowej odsłonie zachwyciła internautów. "Świetnie ci pasują", "Petarda", "Pani Izo, 10 lat mniej", "Mega przemiana. Izuniu wyglądasz obłędnie", "Odmłodniałaś", "Ekstra kolor", "Bardzo korzystna zmiana" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości