Gwiazdy

Wystąpił w każdym odcinku "Hotelu Paradise". Jak wygląda Pan Lektor?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Player.pl
Lektor z Hotelu Paradise - jak wygląda?
Lektor z Hotelu Paradise - jak wygląda?Player.pl
wideo 2/4

Pan Lektor, którego głos słyszą fani programu "Hotel Paradise", to jedna z najbardziej lubianych postaci show. Jego komentarze są zawsze trafne i potrafią naprawdę rozbawić. Teraz w trakcie rozmowy z Klaudią El Dursi pokazał swoją twarz. Gdzie można zobaczyć wywiad?

Pan Lektor - jak wygląda?

Bartosz Łabęcki jest lektorem w programie "Hotel Paradise". Dzięki swoim trafnym komentarzom stał się popularny, a widzowie pokochali go za doskonały humor. Choć wielu dobrze zna głos Pana Lektora, tak niewielu wie, jak wygląda. Na kanale YouTube Playera pojawi się rozmowa z Klaudią El Dursi, w trakcie której zobaczymy jego oblicze.

- Panie Lektorze, Pan się nie spodziewa, ale ja muszę - powiedziała prowadząca program "Hotel Paradise", a następnie zdjęła maskę Łabęckiemu.

To moment, na który czekało wielu fanów programu. Wielokrotnie pojawiały się prośby o możliwość poznania Pana Lektora nieco bliżej.

Pan Lektor i Kaludia El Dursi

Prowadząca program oraz narrator pojawią się razem w cyklu "Duety Playera". To pełna humoru interakcja, która zakończy się bardzo nieoczekiwanym zwrotem akcji. Sam Pan Lektor nie wiedział, że El Dursi zdecyduje się na taki krok i zdejmie maskę, pod którą ukrywał swoją twarz.

Odcinek będzie można zobaczyć youtube Player.pl w cyklu "Duety Playera - Klaudia El Dursi i Pan Lektor".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości