Gwiazdy

Osi Ugonoh w intymnym wywiadzie o związkach i życiu uczuciowym. "Marzę, żeby mieć dzieci"

Gwiazdy

Osi Ugonoh znalazła miłość tuż po wygranej w "Top Model". Niestety, związek modelki nie przetrwał. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak dzisiaj wygląda jej życie uczuciowe. To pierwszy raz, kiedy Osi otworzyła się na ten temat.

Osi Ugonoh - związki

Osi Ugonoh siedem lat temu została zwyciężczynią 4. edycji programu "Top Model". Następnie pracowała na sesjach zdjęciowych i wybiegach w Polsce i za granicą. Choć dużo mówiło się jej o karierze, to informacje o życiu prywatnym zawsze zatrzymywała tylko dla siebie.

- Jeżeli cieszę się tym, co dzieje się w moim życiu prywatnym, to nie czuję potrzeby, żeby to pokazywać. Ale gdybym była z partnerem, który chciałby się razem pokazywać, to nie miałabym nic przeciwko. Ale teraz nie ma kogo pokazywać - mówiła gwiazda.

- Moja pierwsza miłość... Nie pokazywałam go w ogóle, ale byliśmy bardzo zakochani. Byłam już znana. To było po "Top Model" - dodała.

Modelka preferuje rozstania w zgodzie i niekończenia relacji, kiedy rozpada się związek.

- Większość moich związków zakończyła się pozytywnie. Utrzymuję kontakt z moimi byłymi - zwierzyła się Osi.

Osi Ugonoh pragnie zostać mamą

Osi wyznała, że jeżeli w jej życiu pojawi się odpowiednia osoba, to bardzo chciałaby zostać mamą. Refleksje na temat tego, jaki miałby być jej partner, pojawiły się z wiekiem.

- Im jestem starsza, tym bardziej ta lista priorytetów się zmienia. Najważniejsze, żebyśmy się dogadywali w zakresie wartości. Bez tego ciężko jest się dotrzeć. To są kompromisy, które dotyczą sytuacji, np. kto chce mieć dziecko, a kto nie - powiedziała zwyciężczyni "Top Model".

- Jestem bardzo rodzinna. Marzę o tym, żebym mieć partnera i dzieci - podsumowała.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości