Gwiazdy

Orlando Bloom uczcił pamięć nieżyjącego pupila. "Łzy nie przestają płynąć"

Gwiazdy

Zakończyły się poszukiwania psa Orlanda Bloom. Aktor poinformował na swoim Instagramie, że jego ukochany pupil nie żyje. By uczcić pamięć po nim, postanowił zrobić sobie tatuaż.

Pies Orlanda Blooma nie żyje

Smutny koniec historii zaginionego pupila Orlanda Blooma. Poszukiwania Mighty’ego trwały 7 dni i w tym czasie aktor oraz pomagające mu osoby przetrząsnęły każdy możliwy zakątek. W całej akcji brały nawet udział psy tropiące. Po tym czasie znaleziono obrożę czworonoga, a aktor na swoim Instagramie poinformował we wzruszającym poście o śmierci swojego przyjaciela.

Mighty jest teraz po drugiej stronie. (…) Przepłakałem w tym tygodniu więcej, niż myślałem, że jest to możliwe. Było to bardzo oczyszczające i uzdrawiające

- napisał.

Podkreślił przy tym, że jest wdzięczny za nauki, jakie otrzymał od swojego ukochanego zwierzaka. Dzięki niemu mógł przekonać się, że miłość jest wieczna i poznał prawdziwie znaczenie poświęcenia. Mighty był z Orlandem Bloomem od 2017 roku. Aktor adoptował go i spędzał z nim wiele wspólnych chwil.

Orlando Bloom uczcił pamięć po psie

Przejęty śmiercią ukochanego pupila Bloom postanowił uczcić w jakiś sposób jego pamięć. W tym celu aktor postanowił wytatuować na swojej piersi imię psiaka oraz serce. W poście zaprezentował proces powstawania rysunku oraz gotowy efekt.

Wiele osób pod postem postanowiło udzielić aktorowi swojego wsparcia w tym trudnym dla niego momencie. Podkreślali oni, że jest im przykro z powodu straty jego ukochanego zwierzaka i byli pod wrażeniem gestu, na jaki zdecydował się Orlando.

Łzy nie przestają płynąć. Jest mi niezmiernie przykro, mój przyjacielu. Kocham cię

- skomentowała Jennifer Aniston.

Przykro mi, że cierpisz. To piękny hołd dla twojego słodkiego psiaka

- napisała Helena Christensen.

Wyrazy miłości przesłała pod postem również ukochana Orlanda Blooma Katy Perry, z którą aktor oczekuje aktualnie narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Wiadomo, że będzie to dziewczynka.

Zobacz także:

Dumna Natalia Nykiel pochwaliła się swoim sukcesem. Internauta: "Gratulacje, nie mogło być inaczej!"

Wzruszona Magda Gessler o ciążowym brzuszku Lary: "Nosi w nim córunię"

Cameron Diaz zachwyca się macierzyństwem: "To najlepsza rzecz jaka nam się przytrafiła"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości