Gwiazdy

Wspólny utwór Natalii Szroeder i Ralpha Kaminskiego. Tekst do "Przypływów" napisał tata wokalistki

Gwiazdy

Natalia Szroeder, Ralph Kaminski - Przypływy

Natalia Szroeder 20 kwietnia obchodzi swoje 26. urodziny. Z tego powodu sprawiła swoim fanom niezwykły prezent. Światło dzienne ujrzała właśnie piosenka z jej najnowszej płyty, wykonana w duecie z Ralphem Kaminskim.

Nowa płyta Natalii Szroeder

Mimo młodego wieku, Natalia Szroeder od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Wychowała się w rodzinie artystycznej. Jej mama występuje w zespole ludowym Modraki, a ojciec jest założycielem teatru Dialogus. Od dziecka brała udział w rozmaitych konkursach, a już w 2012 roku wydała swój pierwszy singiel. Cztery lata później na rynku ukazał się jej debiutancki album o nazwie "Natinterpretacje". Natalia wzięła również udział w konkursie Eurowizji, na którym zajęła 5. miejsce i w kolejnych latach nawiązywała współpracę z wieloma artystami.

W lutym 2021 roku zapowiedziała, że jesienią ukaże się jej kolejny album. Miesiąc później premierę miał pierwszy singel pt. "Powinnam?" (który odzwierciedla nowy kierunek muzyczny artystki), a następnie piosenka "Połóż się tu" . Teraz Natalia Szroeder zaprezentowała kolejny utwór z nowej płyty, który wykonała w duecie z Ralphem Kaminskim.

Wspólny utwór Szroeder i Kaminskiego

"Przypływy" to utwór szczególnie bliski sercu Natalii. Młoda wokalistka momentalnie zakochała się w melodii, którą stworzyła wspólnie z Archie Shevskim. Potem tekst do niej napisał ojciec 26-latki.

- Pełna emocji wysłałam roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od taty. (...) Natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do "Przypływów" . Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest jego obecność w tej piosence - wyznała Natalia Szroeder.

Ich głosy idealnie zgrały się w przejmującej piosence o miłości, a wokal świetnie uzupełnił teledysk realizowany na Kaszubach nad jeziorem Kłączno. Klimatyczne zdjęcia oddały ducha przejmującego tekstu.

- Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała, jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać - powiedział Ralph Kaminski.

"Kolorowe ptaki" polskiej sceny muzycznej. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości