Gwiazdy

Mikołaj Roznerski w obiektywie syna. Fani: "Rośnie ci mały fotograf"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, nie wszyscy wiedzą, że jest również ojcem. Artysta pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane przez swojego syna. Internauci są pod wrażeniem talentu 10-letniego Antka.

Mikołaj Roznerski - dzieci

Mikołaj Roznerski został tatą w 2011 roku. Był wówczas w związku z Martą Juras, która urodziła syna Antoniego. Choć aktorska para nie stworzyła trwałej relacji, aktor jest obecnym ojcem i stara się spędzać ze swoją pociechą jak najwięcej czasu.

- Moje życie się zmieniło, nie jestem z jego mamą, ale wypełniam ojcowskie obowiązki. Nam się nie udało, ale to nie może wpływać na moją relację z synem. Mam wyrzuty sumienia . Ciągle myślę, że coś powinienem. Ale jesteśmy tylko ludźmi. Popełniamy błędy. Ja się rodzicielstwa będę uczył całe życie. Jak mój ojciec, który dzisiaj jest bardziej troskliwy niż jak byłem młody - mówił Mikołaj Roznerski w wywiadzie dla "Grazii".

Mikołaj Roznerski na zdjęciu syna

We wtorek 20 lipca Mikołaj Roznerski pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z urlopu, na którym widać, jak siedzi przy stole nad polskim morzem i zamyślony wpatruje się w dal. Fotografię podpisał krótko: "W obiektywie synka".

Ujęcie wywołało wiele komentarzy internautów, którzy stwierdzili, że 10-letni Antonii ma oko i prawdziwy talent. W komentarzach pisali: "Zdolny synek", "Utalentowany", "Piękne to zdjęcie", "Synek wiedział, co ująć" czy "Rośnie ci mały fotograf".

Również tak uważacie?

Zobacz też:

Zobacz wideo: Mikołaj Roznerski o swoim wizerunku filmowym i Adrianie Kalskiej: "Praca z moją partnerką sprawia mi ogromną przyjemność"

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości