Gwiazdy

Martyna Wojciechowska w bardzo zaskakującej stylizacji. "Czasem miło poeksperymentować"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska, pod wpływem jednej z bohaterek programu "Kobieta na krańcu świata", postanowiła poeksperymentować z wyglądem. Podróżniczka pokazała się swoim fanom w zupełnie nowej, zaskakującej stylizacji. Jak się prezentuje?

Martyna Wojciechowska - styl ubierania się

Martyna Wojciechowska kocha klasykę i wygodę. Najchętniej więc wybiera spodnie, t-shirty, koszule z długimi rękawami i ciężkie buty. Preferuje też kolory ziemi. Do jej ulubionych należą biały, czarny, khaki i beżowy. Ostatnio jednak została zachęcona do chwilowej zmiany stylu, a efektami pochwaliła się na Instagramie.

- Od bohaterki odcinka w Rumunii dostałam kilka wskazówek, jak "powinna" wyglądać kobieta zgodnie z tamtejszymi standardami (Uwaga! Noszenie spodni jest absolutnie zabronione!). I co sądzicie? - zapytała dziennikarka.

Opinie fanów były podzielone. Wielu przyznało, że podróżniczka z barwną chustą na głowie i zapinanej bluzce we wzory wygląda cudownie: "Jak to mówią - ładnemu we wszystkim ładnie więc jest całkiem fajnie", "Pięknie! Jest coś w tej stylówce tradycyjnej, co zawsze u każdego wygląda kobieco" - czytamy w komentarzach. Byli też i tacy, którzy uważali, że nowa stylizacja nie pasuje do dziennikarki: "Bardzo ładnie, ale jakoś tak... nie wiem... czuć, że to nie po Twojemu". A co na to sama Martyna Wojciechowska? - Czasem miło poeksperymentować, ale chyba jednak STAWIAM NA WYGODĘ - przyznała.

"Kobieta na krańcu świata" - 13. sezon

Martyna Wojciechowska nagrywa 13. sezon "Kobiety na krańcu świata". W kolejnej edycji programu poznamy nowe, niezwykłe historie kobiet mieszkających w wielu ciekawych miejscach. Podróżniczka nie tylko będzie z nimi rozmawiała o codziennym życiu, ich lękach i marzeniach, ale poruszy także ważne problemy społeczne.

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska i jej nowa pasja. Za namową córki założyła kanał na YouTube

>>> Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan o wymarzonej podróży kamperem: "Zaraz zemdlejemy ze zmęczenia"

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się? Mamy komentarz

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie ze szpitala po porodzie. Nietypowy sposób na odwiedziny: "Bardzo wzruszające"

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości