Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o adopcji dziecka. "To może być dla nas jedyna szansa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to jedna z tych gwiazd, która potrafi mówić szczerze i otwarcie także o trudnych dla siebie tematach, takich jak na przykład in vitro. Gwiazda wyznała, że jej starania o dziecko z Radosławem Majdanem nie przynoszą efektu, więc para coraz częściej myśli o adopcji.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są nie tylko jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu, ale też niezwykle otwartymi i autentycznymi w swoich zachowaniach ludźmi. Dzięki temu cieszą się ogromną sympatią swoich fanów, bo nie udają, że ich życie jest idealne pod każdym względem. Potrafią szczerze mówić nie tylko o sukcesach i szczęściu, ale także o trudnych dla siebie chwilach i wyborach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Trzy lata temu...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek chce adoptować dziecko

Para od pewnego czasu stara się o dziecko. Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna wspominała w mediach, że chciałaby w przyszłości urodzić trzecie dziecko. Niestety mimo ogromnego poświęcenia i licznych prób Małgosia wciąż nie może zajść w trzecią ciążę metodą in vitro.

Małżeństwo powoli traci nadzieję, że uda im się spełnić pragnienie o dziecku. Nieudane próby poczęcia metoda in vitro sprawiły, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaczęli zastanawiać się nad adopcją dziecka .

Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny.

- wyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem".

Nieudane próby in vitro

Para nie ukrywa, że każda kolejna nieudana próba zajścia w ciążę jest dla nich bolesnym przeżyciem i osłabia wiarę w to, że uda się tym sposobem powiększyć rodzinę.

Coraz częściej dopuszczam do siebie myśl, że nie uda mi się urodzić dziecka. Tyle lat starań, a nie ma efektów.

- powiedziała Małgorzata Rozenek "Faktowi".

Małgorzata Rozenek szczerze o in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jej synowie urodzili się dzięki metodzie in vitro. Wielokrotnie zabierała też głos w kwestii tej metody zapłodnienia. Szczególnie aktywna była, gdy do Sejmu swego czasu trafił projekt ustawy ograniczający tę metodę w Polsce.

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, w której bazując na własnych doświadczeniach, porusza kwestie związane ze sztucznym zapłodnieniem. Dzięki publikacji gwiazda stała się niejako ambasadorką tysięcy kobiet starających się o dziecko tą metodą.

Pozostałe wiadomości